120 GB SSD önerisi

Vaktini ayırıp bana cevap yazan, arkadaşların hepsine teşekkür ederim
Seçtiğim model Patriot Burst modeli oldu

James Donkey markasına bakabilirsin.
Edit: Ya da Samsung markası.

Eğer bütçeniz yeterse Kingston almanız daha mantıklı olur.

Aslında onu daha çok sevdim ama 320Mbps yazma hızı bir tık yavaş geldi. Ben oyunlarda yazma ve okuma hızı açılış kapanış vs etki eder diye biliyorum. (yanlışım varsa lütfen düzeltin), eğer yazma hızı ona etki etmiyorsa Kingston alırım

Açılışda okuma hızı etki eder fakat oyun kaydederken vs. 4-6 sn daha fazla beklersiniz.

"Hepsiburada'da yorumlarda fotoraflı görüntüde crystal diskmark testinde 553mb okuma, 438mb yazma var. Yani alabilrim" derdim, 1Hafta önce olsa ama ben, Artık SSD tercihimde hıza vs. değil. Birtek IOPS değerine bakıyorum.
Şuan 1 haftadır. IOPS değeri en fazla olsan 120gb 2.5inch sata 3. SSD arıyorum
Açılışda okuma hızı etki eder fakat oyun kaydederken vs. 4-6 sn daha fazla beklersiniz.
Hıza zaten artık bakmıyorum
Acaba bu kingston modelinin, IOPS değeri nedir?

Eğer bütçe sıkıntınız yoksa bunu alın Samsung 860 Evo 250GB 560MB-520MB/s Sata3 2.5" SSD (MZ-76E250BW) Fiyatı, Yorumları - Trendyol en uzun IOPS değeri bunda diye biliyorum. En az 6 yıl dayanır bende bunun 500GB'lık olanı var 4 bilgisayarda kullanıyorum 2 yıldır ama hiçbirinde problem çıkmadı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…