120 GB SSD önerisi

OPERATÖR GOD

Hectopat
Makaleler
6
Arkadaşlar, 2.5 inç değerinde, 120GB, SATA 6.0 Gb/s olan, en iyi SSD nedir?
Ben İtopya'da araştırmalar yaptım ama çoğu üründe IOPS yazma değeri var, bazılarında yok. Bazılarında sadece IOPS okuma var vs. ve çoğu marka yok İtopya'da.

Yani bunun yüzünden benim tercihlerime uygun en iyi SSD'yi bulamadım. Sizden ricam, acaba benim tercihlerime göre en iyi SSD hangisidir?

Not: Fiyat/performans olmasına ya da bütçeye bakmıyorum. İsterse 10.000 TL olsun.

Sadece tercihlerime uygun en iyi SSD'yi istiyorum.

Arkadaşlar, 2.5 inç değerinde, 120GB, SATA 6.0 Gb/s olan, en iyi SSD nedir?
Ben İtopya'da araştırmalar yaptım ama çoğu üründe IOPS yazma değeri var, bazılarında yok. Bazılarında sadece IOPS okuma var vs. ve çoğu marka yok İtopya'da.

Yani bunun yüzünden benim tercihlerime uygun en iyi SSD'yi bulamadım. Sizden ricam, acaba benim tercihlerime göre en iyi SSD hangisidir?

Not: Fiyat/performans olmasına ya da bütçeye bakmıyorum. İsterse 10.000 TL olsun.

Sadece tercihlerime uygun en iyi SSD'yi istiyorum.

En az 240 GB almanızız öneriyorum.

En az 240 GB almanızız öneriyorum.

PCI'mde 240GB SanDisk var. Windows ve tüm programlar kurulu, bende bir tane 120GB en iyi 2.5 İnch SSD alıp sadece oraya stem PUBG kurmak istiyorum. Ben oyunu tamamen rekabetçi oynuyorum o yüzden ekstra iyi olmasını istiyorum.

PCI'mde 240GB SanDisk var. Windows ve tüm programlar kurulu, bende bir tane 120GB en iyi 2.5 İnch SSD alıp sadece oraya stem PUBG kurmak istiyorum. Ben oyunu tamamen rekabetçi oynuyorum o yüzden ekstra iyi olmasını istiyorum.
Patriot Burst modeli iyidir ve sorunsuzdur. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Kendim de başka bir bilgisayarda 480 GB olanını kullanıyorum.

Kingston Samsung'dan sonra en iyi SSD markaları arasındadır bu ürünü tavsiye ederim fakat bulabilirseniz Samsung'un ki daha iyidir.
PCI'mde 240GB SanDisk var. Windows ve tüm programlar kurulu, bende bir tane 120GB en iyi 2.5 inch SSD alıp sadece oraya stem PUBG kurmak istiyorum. Ben oyunu tamamen rekabetçi oynuyorum o yüzden ekstra iyi olmasını istiyorum.

Ekstra iyi olmasını istiyorsanız size tavsiyem Samsung alın ama onunda 120 GB ı kalmamış en az 250 GB'lık modeli var https://www.hepsiburada.com/samsung...mb-s-sata-2-5-ssd-mz-77e250bw-p-HBV000018XLEO
Ben de kendi bilgisayarımda Samsung'un 1 TB'lik modelini kullanıyorum gayet memnunum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı