120 GB SSD yeter mi?

vbios

Kilopat
Makaleler
4
Ben yazın sistem toplayacağım. Ona 240 GB SSD eklemek istiyorum fakat elimde 120 GB bir SSD zaten var sizce almalı mıyım yani oyun SSD'deykenki performansını HDD verir mi? 120 GB yeter mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana yetiyor.

Windows 10 Pro, bir sürü büyük boyutlu program ve iki adet hızlı yüklenmesini istediğim oyun yüklü. Diğer oyunlar ve arşivimin bir kısmı HDD'de. Oyun yüklenme süreleri hiç de uzun değil, oyunlarımın HDD'de olmasına rağmen. Arşivin geri kalanı zaten taşınabilir HDD'de. SSD dışında HDD de takabilirsen, 120GB'lık SSD yetiyor. Ama alabiliyorsan 240GB'lık daha garanti olacaktır.

Çok program yükleyen biri olarak konuşuyorum 120 GB yetmez bence. 83 adet program yüklü 227 GB'den 78'i boş. Tabi programları da ayrı HDD'ye kurarsan olabilir ama o zaman da programlar açılırken yavaş açılır. :)
393346

Son düzenleme:
120 GB yetmez bence. 83 adet program yüklü 227 GB'den 78'i boş. Tabi programları da ayrı HDD'ye kurarsan olabilir ama o zaman da programlar açılırken yavaş açılır. :)
Eki Görüntüle 393346
Herkes sizin kadar çok program kullanıyor diye bir şey yok ama? Ben de 120 GB kullanıyorum ve 78 GB boş.

120 GB SSD kullanıyorum.
Windows 10 + Sürücüler + Programlar yüklü, 8 GB boş yerim var. Sınırda ama bana yetiyor diyebilirim.
Üstelik Unity, Visual Studio, Camtasia, Photoshop CC, Premiere Pro gibi programlar var.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı