120 GB SSD'ler RAID yapılmalı mı?

Wdny

Hectopat
Daha fazla  
Sandisk SSD Plus 120 GB SSD kullanıyorum. Aynı markadan bir tane daha alsam RAID yapıp 240 GB kullanabilir miyim? Aynı markanın 2 modeli var. Diğerinin farkı 530 MB okumaya 400 MB yazması var. Ben 180 MB okumalık olanı mı alayım yoksa 400 olanı mı? Uyumsuzluk olur mu? Bir de RAID önerdiğiniz bir şey mi yoksa 100 TL daha verip 240 GB alıp 240 + 120 GB mı kullanayım? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sandisk SSD Plus 120 GB SSD kullanıyorum. Aynı markadan bir tane daha alsam RAID yapıp 240 GB kullanabilir miyim? Aynı markanın 2 modeli var. Diğerinin farkı 530 MB okumaya 400 MB yazması var. Ben 180 MB okumalık olanı mı alayım yoksa 400 olanı mı? Uyumsuzluk olur mu? Bir de RAID önerdiğiniz bir şey mi yoksa 100 TL daha verip 240 GB alıp 240 + 120 GB mı kullanayım? Yardımcı olursanız sevinirim.
Ssdden memnun musunuz acaba ? Ne zamandır kullanıyorsunuz ?

uzun süredir kullanıyorum ama artık windows + tek bir oyun için bile yeterli gelmiyor keşke 240 alsaymışım diyorum tabi sizin oynayacağınız oyuna veya depolayacağınız şeylere göre değişir. Performans olarak güzel fakat yazma hızı yüksek olan modelini alın bence

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı