120 gözüken ping FACEIT'te kaç ping olur?

barisoztrk

Femtopat
Daha fazla  
Beyler ben bir PC aldım, daha kurmadım PC'yi ama Speedtest'te gözüken ping 120 falan. Eğer ben FACEIT falan girsem kaç ping gelir, bilen var mı? Net hızı 10 Mbit falan bu arada. He, bir de kullandığim Ethernet kablosunun kaliteli olup olmaması ve kablo uzunluğu buna fark ettiriyor mu?

Speedtest'teki ping değeri size en yakın sunucu ile alakalıdır yani oyunla uzaktan yakından alakası yok.
https://www.technopat.net/sosyal/ko...i-ping-degerlerinizi-oegrenin.1385858/page-2ı
Bu konudaki programı kullanarak Valve sunucularındaki pinginizi görebilirsiniz.

Faceit de daha hiç stabil pinge denk geelmedim ya 50 civarı ya da 150 üstü sabit tek bendemi böyledir bilemem

Speedtest'te 9 ping alıyorum FACEIT 46 ping falan. Klasik Avrupa pingi 120 yse 400-500 olurdur çok yüksek.

Telefondan Speedtest yapıyorum 11ping gözüküyor ama interneti laptopa bağladıgımda 120 falan diyor, çözemedim bir türlü.
FACEIT de daha hiç stabil pinge denk geelmedim ya 50 civarı ya da 150 üstü sabit tek bendemi böyledir bilemem.

50-80 arası gelse en azından oyun oynanır, 100 üstü gelirse çok sıkıntı cidden, ama 100 üstü gelirse nasıl düzeltebilirim bu pingi?

Telefondan Speedtest yapıyorum 11ping gözüküyor ama interneti laptopa bağladıgımda 120 falan diyor, çözemedim bir türlü.

50-80 arası gelse en azından oyun oynanır, 100 üstü gelirse çok sıkıntı cidden, ama 100 üstü gelirse nasıl düzeltebilirim bu pingi?

70 üstü oynanmaz derece çok zor bu CS de anlaşılmıyor fakat LoL de belli oluyor fazlasıyla. Modemin yanında durmak veya kablo çekmek sorunu çözebilir belki. En önemlisi de kapatıp açmak.

Faceit üzerinden pingle alakalı ayarlar yapılabiliyomu hiç bakmadım ama cs içindeki konsoldan pingle alakalı kodlar işe yarayabilir

Yeni konular

Geri
Yukarı