120 Hz ekran 119 Hz yapılabilir mi?

MiramiRotta

Centipat
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim gibi bir sorunun çözümü için farklı bir Hz değeri eklemem gerekiyor ama sadece 60 ve 120 Hz seçenekleri var. 60 yapınca sorunum çözülüyor ama çok yavaş kalıyor. Farklı bir Hz seçeneğini nasıl ekleyebilirim?

1678651716914.png

Başlıkta belirttiğim gibi bir sorunun çözümü için farklı bir Hz değeri eklemem gerekiyor ama sadece 60 ve 120 Hz seçenekleri var. 60 yapınca sorunum çözülüyor ama çok yavaş kalıyor. Farklı bir Hz seçeneğini nasıl ekleyebilirim?

Buradan herhangi bir FPS'e sınırlandırılabiliyor

Custom resolution utility diye bir uygulama vardi. Oradan yapmistim ben uzun zaman once. Hala oluyor mu bilmiyorum.

Bu rehberdeki yöntem ile ayarlanabilir.

FPS sınırlandırması değil amaç büyük ihtimalle 5000 serisindeki boşta yüksek saat hızı sorunu çözmeye çalışıyordur arkadaş. @MiramiRotta CRU deneyin.

Yok hocam ekranın alt kısmında bir çizgi var 60 Hz'e alınca çözülüyor ama çok yavaş kalıyor

Custom resolution Utility diye bir uygulama vardi. Oradan yapmistim ben uzun zaman once. Hala oluyor mu bilmiyorum.

Deneyeceğim teşekkürler

Ekran kartınız nedir?
gtx 1650 ti hocam

Yok hocam ekranın alt kısmında bir çizgi var 60 Hz'e alınca çözülüyor ama çok yavaş kalıyor.

Deneyeceğim teşekkürler.

GTX 1650 Ti hocam.

Sağ tıklayıp NVIDIA Denetim Masası'na gelin. Sonra çözünürlük değiştir'e tıklayın ve oradan özelleştir deyin. Sonra özel çözünürlük oluştur var. Oradan istediğiniz ayarı yapabiliyorsunuz.

Geri
Yukarı