120 Hz kablosuz şarj özellikli 128 GB telefon önerisi

S20 FE Snapdragon kullanıyorum çok memnunum ama artık alınmaz eskidi.
M52 5G ya da A52s 5G daha mantıklı.
Eğer A73 derseniz üstüne biraz daha ekleyin S21 alın.
S20 FE zaten 5G değil.
S20 FE alınabailecek en son seçenek (S20 FE alan üstğne çok çok az daha koyar S21 alır)

S20 FE (Snapdragon) al geç pişman etmez. S21 FE de olabilir.

S21 FE Samsung shopta düz S21'den daha pahalı.

S20 FE zaten 5G değil.
S20 FE alınabailecek en son seçenek (S20 FE alan üstğne çok çok az daha koyar S21 alır)

Amiral gemisi S serisi var iken M serisi ve A serisi öneriyorsun. Ve daha mantıklı diyorsun.

Ve S20 FE alınmaz diyorsun. 5G zaten Türkiye'de havalimanı hariç bir yerde yok birkaç yıl içerisindede zor olur.

Amiral gemisi S serisi var iken M serisi ve A serisi öneriyorsun. Ve daha mantıklı diyorsun.

Ve S20 FE alınmaz diyorsun. 5G zaten Türkiye'de havalimanı hariç bir yerde yok birkaç yıl içerisindede zor olur.

Ama A52s ile S21 arasındaki fark fazla sence hangisi aynı fiyatta olsalar S serisinden başka telefon önerir miyim?
Önerecek olsam ilk mesajda yazdığımı okursanız iyi olur.

Amiral gemisi S serisi var iken M serisi ve A serisi öneriyorsun.
A52s ve S21 fiyat farkından haberiniz yok heralde.
Ve diyorsun ki A serisi M serisi öneriyorsun.
Yazdıklarımı düzgün anlasaydınız aralarında ki fiyat farkı düşükse S serisi önerdiğimi anlardınız.

Son düzenleme:
Tamamda fiyat farkında aralarında uçurum var A52s M52 ile S21 ya da S20 FE'nin.
Düzgün anlasaydın orada diyorum ki: Üstüne eklersende A73 alma S21 ile fiyat farkı çok yakın S21 daha mantıklı,
S20 FE zaten eskidi ve Samsung Shop'ta S21 ile aynı fiyat bandında yine S21 diyorum ama eğer ki arada 3000 TL farkı kapatamazsan A52s ya da M52 diyorum.
Görende S21 ile A52S'in fiyatınınaynı sanacak fiyat fatkına göre A52s gayet mantıklı.
Adam 5G olsun demiş S20 FE eski ve 5G geldiğinde S20 FE güncelleme desteği kesilmiş olacak Snapdragon model Android 14 son eskimemiş mi yani.
A52s 1 sürüm güncellemesi daha alacak S21'de aynı şekilde ve ben bu fiyata S20 FE alınmaz diyorum.
S20 FE ya da A73 alacak parası varsa S21 aldın diyorum çünkü fiyat farkı çok çok az.
Ama A52s ile S21 arasındaki fark fazla sence hangisi aynı fiyatta olsalar S serisinden başka telefon önerir miyim?
Önerecek olsam ilk mesajda yazdığımı okursanız iyi olur.

A52s ve S21 fiyat farkından haberiniz yok herhalde.
Ve diyorsun ki A serisi M serisi öneriyorsun.
Yazdıklarımı düzgün anlasaydınız aralarında ki fiyat farkı düşükse S serisi önerdiğimi anlardınız.

Arada ki fiyat farkı 1500TL civarı sanki 3000-4000 TL fark var arada.

5G zaten Türkiye'de havalimanı hariç bir yerde yok birkaç yıl içerisindede zor olur.
2023 yılında Türkiye'de kullanılabilecek.
Ve o zamana 5G'li M52 A52s çok eskimemiş olacak ve S20 FE'ye göre fazladan bir güncelleme daha alacak.
S20 FE'de 4G.
Zaten A73 alacak gücü varsa S21 mantıklı
Arada ki fiyat farkı 1500TL civarı sanki 3000-4000 TL fark var arada.
Trendyolda 2500-3000 TL fark var.

Son düzenleme:
S20 FE zaten 5G değil.

M52 ve A52s mi ? S20 FE hâla da alınabilecek ve 3-4 yıl kullanılabilecek bir cihaz.

Mi11t nasıldır? Onu niye kimse önermemiş.
Her konuya neden bunu yazıyorsun ? Eskiden fiyatına göre iyiydi ama şu an ki rakiplerine göre kötü.

Bu fiyata S20 FE dışında alınabilecek daha mantıklı telefonlar var bu yüzden alınmaz ve eskidi.
Onun dışında her şeyiyle güzel süper cihaz ben memnunum Snapdragon 865 hakkını veriyor.

7000 TL ikinci el garantili buldum. Bu fiyata sadece MI11t var 2.el de. Sizin başka tavsiyeniz var mıdır?

Yeni konular

Geri
Yukarı