120 ₺ Mouse Önerisi

Hocam dediğim gibi şekli şemali hiç hoşuma gitmiyor rival 100 ve g102'nin. Daha böyle şekli göze hitap eden ve sensör açısından üzmeyecek birşey yokmu?

Yani şekil kısmı giriyorsa olaya Bloody P93 veya Trust GXT 188 Laban'a bakabilirsin ki bakmışsın galiba. Logitech, Corsair veya Steelseries ile kıyaslamıyorum markaları ama tatmin eder. Özellikle Trust GTX 188 fiyatına oranla sunduğu sensör kalitesi oldukça başarılı.

Yani şekil kısmı giriyorsa olaya Bloody P93 veya Trust GXT 188 Laban'a bakabilirsin ki bakmışsın galiba. Logitech, Corsair veya Steelseries ile kıyaslamıyorum markaları ama tatmin eder. Özellikle Trust GTX 188 fiyatına oranla sunduğu sensör kalitesi oldukça başarılı.
Trust GXT188 Laban bir sitede 129₺, diğer sitelerde 250-300₺. 129₺ olduğu site gameekstra.com . Fiyat farkının sebebi ne olabilir?

Trust GXT188 Laban bir sitede 129₺, diğer sitelerde 250-300₺. 129₺ olduğu site gameekstra.com . Fiyat farkının sebebi ne olabilir?
İlk çıkış fiyatı ve hala çoğu büyük mağazalarda 250TL civarında. Ürünler arasında bir fark var mı bilemiyorum, sorarak öğrenebilirsin satıcı firmaya.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı