120 TL Gaming mouse önerisi

Bütçe
120
Hayır o anlamda söylemedim. Ya şimdi bilmediğim bi mouse önersem ve sıkıntı çıksa adam bana sövmez mi?
O zaman yapacağın şey basittir, öneride bulunmazsın. Kimse kimseyi öneri yapmakla zorlamıyor.
Senin önerideki tek kriterin kullanmış olmaksa çok yanlış yapıyorsun.
Fare alacak birisine öneri yapıyorsak sensörüne bakarsın switchlerinin markasına bakarsın encoderına bakarsın malzeme kalitesine bakarsın markasına bakarsın markanın garantisinde bakarsın önde olanı önerirsin.

Merhabalar maksimum 120₺ bütçem bulunuyor. Gaming mouse almam gerekiyor lakin çok kararsızım daha çok oynadığım oyunlar FPS oyunları. Valorant - LoL - Counter-Strike tarzında oyunlar oynuyorum. Önerilerinize açığım.

MSI GM08 incelememe bakabilirsiniz. Beğenirseniz alın. Ben Valorant, CS:GO ve Tom Clancy's Rainbow Six: Siege'de test ettim. Tabi Left 4 Dead gibi oyunlarda oynadım. Bir sorun çıkarmadı. MSI kalitesi zaten tartışılmaz. Ben GM08 alırdım o paraya. Sürekli indirime giriyor biraz kovalarsanız 90 liraya bulabilirsiniz.

Arkadaşlar sonuç olarak iki mouse arasında kaldım Rampage SMX-G72 Rampage SMX-R120 slash.
Modelleri arasıda kaldım. İki model arasında tavsiye ettiğiniz hangisi olabilir. Konuya ilgi gösteren kişilere teşekkür ederim.

Arkadaşlar sonuç olarak iki mouse arasında kaldım Rampage SMX-G72 Rampage SMX-R120 slash.
Modelleri arasıda kaldım. İki model arasında tavsiye ettiğiniz hangisi olabilir. Konuya ilgi gösteren kişilere teşekkür ederim.
İkisi de konuda önerilen bütün farelerden berbat.

Hiç bulaşma. Başka alternatiflere yönlen.

Yeni konular

Geri
Yukarı