120 TL güvenilir Windows 11 Retail key önerisi

Evet oraya da yazdım pencere açık duruyor daha ses yok ilgileneceklerini düşünüyorum bakalım :)

Bende o kısımdan bazı sorular sormuştum biraz geç cevap veriyorlar ama dönüş yapacaklardır.

@Wasted
Merhaba, bende FreeDOS bir bilgisayar aldım, henüz gelmedi ama Windows 11 keyi de alayım diyorum şimdiden. Retail olup olmadığını nasıl anlamamız gerekiyor?

@Wasted
Merhaba, bende FreeDOS bir bilgisayar aldım, henüz gelmedi ama Windows 11 keyi de alayım diyorum şimdiden. Retail olup olmadığını nasıl anlamamız gerekiyor?
Merhaba hocam yeni görüyorum hallettin mi bilmiyorum ama hallettiysen bile belki sonradan bakanların işine yarar. Windows anahtarımızı aktif ettikten sonra. Lisans türümüzü öğrenmek için öncelikle Windows komut sistemini çalıştırıyoruz ve şu kodu giriyoruz:

slmgr -dli

Merhaba hocam yeni görüyorum hallettin mi bilmiyorum ama hallettiysen bile belki sonradan bakanların işine yarar. Windows anahtarımızı aktif ettikten sonra. Lisans türümüzü öğrenmek için öncelikle Windows komut sistemini çalıştırıyoruz ve şu kodu giriyoruz:

slmgr -dli
Hocam retail ve oem arasındaki fark nedir peki?

Hocam retail ve oem arasındaki fark nedir peki?
Hocam selamlar şuradaki rehberde çok güzel ayrıntılı anlatılmış bırakıyorum.

Geri
Yukarı