120 TL Klavye ve Mouse Önerisi

CPlus

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba Technopatlı arkadaşlarım,

"Küçük açıklamam eğer merak edenler için bu kadar ucuza gamer klavye ve mouse olur mu diyenler için yazılım bölümü okuyorum yeni başladım ve para sıkıntım var " her öğrenci gibi ucuza klavye almam gerekiyor, önerileriniz bekliyorum. Bir de ben şimdi yazılım bölümü okuyacağımdan bana ona göre önerin, sadece oyun değil kod da yazmam gerekebilir.

İstediğim özellikler;
Ortamım karanlık ve klavyemdeki tuşlarda Led olması ve renk olarak da yeşil Led öncelik :)
Ergonomik olsun yeter.
Mouse standart ele uygun olsun yeter öğrenci daha ne ister ki. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
of of harika ya :) hemen bir tane almalıyım her eve lazım bunlardan.. :) ama bu klavyeyi kullanan diğer arkadaşlardan da yorum alsak iyi olurdu.
Tek kötü yanı scroll lock u açınca klavyenin ışıkları yanıyor. Işık ayarı yok. Işıklar kapalıyken hiçbir şey okunmuyor. Ama ışıklar ideal seviyede. Pişman ettirmez.
Bu arada fareden pek hoşlanmadım. Abartılacak kadar kötü değil. Ortalama seviyede.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı