120 TL kulakiçi kulaklık tavsiyesi

fehmih

Hectopat
ALİ'den kulaklık sipariş etmiştim 20 gün sonra satıcı elimde yok diyerek iptal etti. Bu aralar geri ödeme için beklemekteyim. Aliden pişman olunca limitimi arttırdım ve 120 TL'ye:

Gaoye R-S01 Clear Sound Manyetik Bluetooth Kulaklık

Almaya karar verdim. Kriterlerim kablosuz olması, kulak içi olması ve kaliteli ses vermesi. Müzik dinlemek için alacağım oyun için değil, onu da belirtmiş olayım. Ben bunu buldum. Bu fiyattan da yukarı çıkacak durumum yok. Üst limit 120 TL. Hacı o paraya bak şunu alırsın bu daha iyi diyen arkadaşların önerilerini beklemekteyim.

_05b.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Kablo karmaşasından kurtulmak için İpipoo marka bir kulaklık aldım bundan uzun bir süre önce, işimi gayet görüyor olsa da kullanım süreleri yeterli olmuyor.
Benim kulaklığım yaklaşık 2 saatte şarj olurken dayanabildiği de ancak o kadar. Söylediğim gibi bluetooth kulaklıklar çok rahat olsa da maalesef dezavantajları bu rahatlığın önüne geçebiliyor. Her marka böyle midir bilmiyorum fakat en nihayetinde sizi yarı yolda bırakmaları kaçınılmaz.

Hocam Hendest marka kulaklık aldım bugün geldi daha yerli bir marka diye biliyorum ve kutusu olsun kulaklık olsun ayrı bir ağırlığı ve havası var 139 TL'ye aldım.
Kimse markayı ve kulaklığı bilmiyor pazara henüz yeni girdiler sanırım ve kimse incelememiş gördüğüm kadarıyla bunun için konu açacağım.

Hocam ben bu kulaklığı kullanıyorum. Yaklaşık 2 aydır kullanmaktayım. İphone 6s kullanıcısıyım. Telefon görüşmeleri olsun müzik dinlemek olsun çok keyifli bir kulaklık. Fiyatının uygun olması da büyük avantaj. Bozulsa bile koymaz insana. Öyle çabuk bozulacak bir şeye de benzemiyor. Tavsiye ederim. Türk Telekom şubesinden 70 liraya satın almıştım.

sennheiser cx300 bakabilirsiniz hocam, fakat ömürlük kullanırsınız.
(bütçenizi aşabilir biraz, n11 de falan bazen düşük fiyat denk geliyor takip etmek gerek)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı