120 TL mouse önerisi

Bütçe
120TL

Foşix Mergen

Hectopat
120 TL'ye mouse arıyorum, aklımda birkaç model var lakin paramızın değersiz olduğu bu dönem de Rampage gibi markalara almak zorundayım. Ergonomik olması çok önemli. Çok oyun oynamıyorum, genelde kod, SolidWorks ve Google'da araştırmada oluyorum. Benim için şık olması da çok önemli. Fiyatına göre ömrü iyi olsun, pek beklentim yok ama F/P ürün olsun. Son olarak sadece Trendyol'dan alabilirim kupon olduğu için. Cüzdanımda 120TL var. 1 kuruş bile artamaz bütçe. Herkese şimdiden teşekkür ediyorum.

Sadece Trendyol sitesinden alacağımı söylemiştim ama yine de sağ ol Trendyol üzerinden aratacağım.
116 tl ye satılıyor trendyol da teşekkürler cebe attım.
Teşekkürler Ms814 modeli cebe attım diğer önerilere bakıyorum.

MSI modeli İtopya'da kargo ile 108 TL idi lakin 100 TL param vardı ve Trendyol da 20 TL cüzdanım da para vardı 120TL'ye orada daha fazla ve iyi mouse olduğu için para mı oraya yatırdım yine de teşekkürler.
Gamenote'dan sonra şunu önermekteyim.

1. 140TL verip şunu alabilirsin. Redragon M612 144TL
  2. 142TL vererek bir alt modeli alabilirsin. Redragon M607
  3. 100TL vererek f/p olan M606 alabilirsin. Redragon M606
Trendyol olduğunu söylemiştim keşke başta bir okusaydınız.

MSI modeli İtopya'da kargo ile 108 TL idi lakin 100 TL param vardı ve Trendyol da 20 TL cüzdanım da para vardı 120TL'ye orada daha fazla ve iyi mouse olduğu için para mı oraya yatırdım yine de teşekkürler.

Trendyol olduğunu söylemiştim keşke başta bir okusaydınız.

Hayırlı olsun hocam.

Geri
Yukarı