120 TL Oyuncu Mouse Önerisi

• Konuyu başlatan Feez
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 1B

Feez

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yaklaşık 2 yıldır SMX-R5 model oyuncu faresini kullanıyorum ve 2 yıldır da memnun olduğum elimin rahatça oturduğu bir faredir kendisi. İnternetten de görsellerine bakarsanız metal bir yapısı olduğunu fark edeceksiniz zaten. Ne yazık ki metal paslandı ve hoş bir görüntüsü de yok fakat fare hala kullanılabilir. Ne yazık ki değiştirmek zorundayım ve uygun fiyatlı 120 TL gibi bir bütçenin üstünü aşmayacak, ele güzel oturan, alışması kolay (gerçi kişiden kişiye değişir,) makro yazılımı bulunan, malzemesi fiyatına göre kaliteli, en azından bir kaç yıl idare edebilecek bir fare arıyorum. Saygılar.

Logitech g300 s kullanıyorum eğer makroyla bir işiniz yoksa ben önermem 1 sene oldu benimki LoL oynadığım için sağ tık bozuldu...

G300s, 2 yıl kullandım; eliniz büyükse tavsiye etmiyorum, onun yerine 120TL'ye bulabilirseniz Bloody A90, yoksa indirimli Harpoon 6000 öneririm.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı