120 TL'ye çevrim içi oyun tavsiyesi

INonOmpiontentI

Kilopat
Makaleler
1
120 TL'lik online oyun almayı düşünüyorum. Rainbow %100 almayı düşünüyorum. 35 TL oradan gidecek. Valheim, spor ve yarış oyunları gibi oyunları almayı düşünmüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
120 TL'lik Online oyun almayı düşünüyorum. Rainbow %100 almayı düşünüyorum. 35 TL oradan gidecek. Valheim, spor ve yarış oyunları gibi oyunları almayı düşünmüyorum.

Valheim ve R6 bir de yanına For Honor alın içinden hepsini seversiniz diye tahmin ediyorum.
Sot ve The Witcher'a da bakın.

Rust eğlecelidir ama öğrenmesi zor ve zaman isteyen bir oyun arkadaşlarınızla Rust da oynayabilirsiniz yarış oyunu istemiyosunuz ama The Crew 2'yi yine de önerceğim.

Valheim ve R6 bir de yanına For Honor alın içinden hepsini seversiniz diye tahmin ediyorum.
Sot ve The Witcher'a da bakın.

Rust eğlecelidir ama öğrenmesi zor ve zaman isteyen bir oyun arkadaşlarınızla Rust da oynayabilirsiniz yarış oyunu istemiyosunuz ama The Crew 2'yi yine de önerceğim.

Witcher serisinde 2 ve 3'ü oynadım 1 çok eski geldi gözüme. Valheim almayı düşünmüyorum beğenmedim oyunu. Yarış oyunu da düşünmüyorum. Rust da çok pahalı 127 TL.

Witcher serisinde 2 ve 3'ü oynadım 1 çok eski geldi gözüme. Valheim almayı düşünmüyorum beğenmedim oyunu. Yarış oyunu da düşünmüyorum. Rust da çok pahalı 127 TL.

Bence zaten oyunlarda indirimi bekleyin Rust 40'a kadar düşüyor sot yine 35 45 arası oluyor R6 şu an indirimde isterseniz For Honor da indirimde yaklaşık ikisini 65 TL'ye alin bence tabii sizin kararınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı