120 TL'ye Kadar Direksiyon Seti Önerisi

Merhaba arkadaşlar,

Pazar veya pazartesi gününe kadar bir direksiyon seti almayı düşünüyorum. Bütçem 200 TL. Oynayacağım oyunlar ETS2 ve birkaç yarış oyunu.

Aklımda olan set:

RC-419 Direksiyon Konsolu / Game Pad-Direksiyon-Joystick / Goldmaster

Hocam bende aynı şekilde başta ETS2 olmak üzere yarış oyunlarını oynamak için 3-4 gün önce Logitech Driving Force GT aldım ve verdiğim 300 TL'nin hakkını sonuna kadar aldığıma inanıyorum. Burak'ın dediği gibi bence 100 TL daha ekleyin ve DFGT alın derim, hatta sanalmarketim.com'dan almanızı öneririm, zira buradaki ürün hem daha ucuz (D&R ürünü çok geç kargoluyor ve eski model ürün gönderiyor) hem son çıkan model hem de ışık hızında gönderiyorlar, direksiyon elinize ertesi gün geçiyor ve kullanmaya başlıyorsunuz.

EDİT: LOGITECH - Logitech Driving Force GT Streering PC/PS3 Direksiyon 941-000101 - Ürün Detayı - Sanalmarketim.com - Internetten Güvenli Hızlı Alışveriş

Bu ürünü arkadaşım Bitpazarı'ndan 50 liraya almıştı. Şimdi 60-70 lira olmuş. O kadar iyi bir ürün değil. Bence de almışken en iyisini al.

İkinci el düşüncem maalesef yok. Direksiyon seti konusunda ağzı yanan birkaç arkadaşım oldu çünkü. Eğer tavsiye yoksa <150 TL civarında bahsettiğim RC-419'u satın alacağım.

Teknosa'da inceledim. Direksiyon, vites, pedallar ve tuşlar iyi gibi duruyor fakat oyun esnasında ne kadar zevkli olacak merak ediyorum. Eğer başka tavsiyeniz yoksa yarın satın alıyorum.

- - - Güncellendi - - -

RC-419'un 2 üst modeli olan RC-448'i 150 TL'ye satın almış bulunmaktayım. Bu gece kullanıcı incelemesi yapıp yarın akşama doğru forumda konu olarak paylaşacağım.

- - - Güncellendi - - -

Konu Linki:

https://www.technopat.net/forum/diger-donanimlar/24559-goldmaster-rc-448-kullanici-incelemesi.html

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı