Çözüldü 120 TL'ye kadar Kasa Fanı Tavsiyesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

CauldronWizard

Hectopat
Makaleler
2
Yer
10'uncu Köy
Daha fazla  
Merhaba, yakın zamanda Donanım Arşivi Uber sistemini sipariş ettim.​
Gamepower Horizon kasası hakkında sirkülasyonu kötü, ön panel cam olduğu için yeterli hava akışı olmaz gibi yorumlarla karşılaştım.​
Egzoz fanıyla bu sorunu (eğer varsa) bir miktar azaltmak istiyorum. 120mm fan alacağım. Bütçem 120TL. RGB olmasına gerek yok, sessiz ve performansı iyi olan kısaca f/p oranı yüksek fan önerilerinizi bekliyorum.​

Gamepower Horizon Gaming bahsi geçen kasa.​

Beğendiklerim:
-> Aerocool P7-F12 - 82,55TL ~46CFM
-> Akasa Viper 12cm S-Flow - 92,89TL ~84CFM
-> Dark 12cm Ultra Bright 33X - 57,06TL ~45CFM

Çözüm
Kasa ile birlikte 4 fan geliyor sanırım. 3 Fan öne ve 1 fan arkaya (egzoz tahliye) olarak konumlandırırsanız sorun olacağını düşünmüyorum.

NOT: Daha yüksek sirkülasyon için 1 veya 2 fan daha alıp kasanın üst kısmına tahliye etmesi için konumlandırabilirsiniz.

F/P olarak Arctic P12 120mm Kasa Fanı önerebilirim. Kasamı aldığımda bunlardan alacağım çok yüksek ihtimal ile.
Kasa ile birlikte 4 fan geliyor sanırım. 3 Fan öne ve 1 fan arkaya (egzoz tahliye) olarak konumlandırırsanız sorun olacağını düşünmüyorum.

NOT: Daha yüksek sirkülasyon için 1 veya 2 fan daha alıp kasanın üst kısmına tahliye etmesi için konumlandırabilirsiniz.

F/P olarak Arctic P12 120mm Kasa Fanı önerebilirim. Kasamı aldığımda bunlardan alacağım çok yüksek ihtimal ile.

Çözüm

Arctic P12 PWM PST 120mm bu fandan 2 adet satın aldım. Yardımcı olduğun için teşekkürler. Ayrıca moderatörlere de ilgilendikleri için teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı