1200-1700TL'ye Telefon Önerisi

Schwesty_

Hectopat
Samsung M20 almayı düşünüyorum ancak bazıları TFT ekran olmasından şikayetçi olmuş. Neden böyle demiş olabilirler?
Onun dışında 1200-1700 TL fiyat aralığında önerebileceğiniz başka modeller var mı?

M20 alinabilir. M20 modelinde TFT ekran yok PLS ekran var. PLS Samsung tarafından geliştirilen bur ekran ve IPS tabanlıdır, IPS ekrani Samsung PLS diye adlandırıyor.

Millet ekrani niye eleştiriyor PLS olduğunu bilmiyor, Amoled ekran daha iyi o yüzden bu şekilde yorum yapıyorlar. Samsung'un IPS ekranları kötü değil alabilirsin cihazi.

Vestel Venüs Z20 bakabilirsiniz. Fiyat baya ucuzladı. Alternatif olarak GM 9 PRO bakabilirsiniz. Türk malına destek yani 😁.
Vestel bir daha asla. Ama asla! GM 9 Pro da aklımdaydı ancak tasarımsal olarak M20 daha çok hoşuma gidiyor.
M20 alinabilir. M20 modelinde TFT ekran yok PLS ekran var. PLS Samsung tarafından geliştirilen bur ekran ve IPS tabanlıdır, IPS ekrani Samsung PLS diye adlandırıyor.

Millet ekrani niye eleştiriyor PLS olduğunu bilmiyor, Amoled ekran daha iyi o yüzden bu şekilde yorum yapıyorlar. Samsung'un IPS ekranları kötü değil alabilirsin cihazi.
Peki arkasının plastik olması elde oyuncak tutuyor hissi verir mi? Bu arada şuan P smart 2018 kullanıyorum. Onun arkası metal.

Vestel bir daha asla. Ama asla! GM 9 Pro da aklımdaydı ancak tasarımsal olarak M20 daha çok hoşuma gidiyor.
Niye asla diyorsunuz ki ? Adamlar bu sefer yapmış. Hafta sonu en fazla 3 kere şarza takabiliyorum hiç elimden düşmediği zaman. SD 630 da iyi bir işlemci. Kendim kullanıyorum. 1780 TL iken almıştım. İyi ki de almışım diyorum.
25 dakikadır elimde.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20190325-220541.png
    Screenshot_20190325-220541.png
    50,8 KB · Görüntüleme: 41
Vestel'e asla güvenme. Bugüne kadar Vestel alıp hayrına ne gördüm ne de hayrını göreni gördüm.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı