1200 TL Telefon Önerisi

Önerim o fiyat bandında kesinlikle Huawei P Smart 2018 modelidir. Sakın 2019 almayın. Kasasını plastik yapmışlar yahu :) 2018 model alın. 1 senedir 0 sorunla kullanıyorum.

Önerim o fiyat bandında kesinlikle Huawei P Smart 2018 modelidir. Sakın 2019 almayın. Kasasını plastik yapmışlar yahu :) 2018 model alın. 1 senedir 0 sorunla kullanıyorum.
Huawei almayı düşünmüyorum malum android kalktı yeni çıkan işletim sistemi de ne kadar iyi allah bilir
Xiaomi Mi Play ya da Biraz daha arttırıp Xiaomi Redmi Note 6 Pro
Teşekkürler güzel telefon gibi ama işlemcisi kötü sanırım biraz

Son düzenleme:
Huawei almayı düşünmüyorum malum android kalktı yeni çıkan işletim sistemi de ne kadar iyi allah bilir

Teşekkürler güzel telefon gibi ama işlemcisi kötü sanırım biraz
Android kalktı mı? HAHAHA Google geri vitese taktı zaten ayrıca halihazırda var olan modellerde hala Android var. Siz olaylardan biraz geri kalmışsınız.

Lg q stylus plus 64 GB, 4GB RAM, yalnız fiyatı1400 TL ama güzel bir telefon. Samsung S5 kullanıyordum, RAM sıkıntısı yaşıyordum. Gidip boşuna Samsung marka telefonlara para yatırma. Yaklaşık 2 aydır kullanıyorum, RAM 4GB olduğu için kasma donma yaşamadım. Tavsiye ederim, yinede farklı bir model alacaksan da 4GB RAM olanı olsun aşağısına inme. Diğer telefonum 2 GB RAM olduğu için sinir ediyordu beni. Telefon da RAM çok önemli dikkat et.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı