1200 ₺ Sistem

Mirkalab

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar millet bugün bir arkadaşım eline 75Hz bir mönitör, GTX 1050Ti ve kasası olduğunu 1200₺ bütçesi olduğunu ve geri kalan bileşenler için yardım istediğini söyledi bende buraya sorayım dedim.

Amaç PUBG gibi popüler oyunları rahat oynamak SSD'ye gerek duymuyormuşuz şimdilik.
Yardımcı olursanız sevinirim.

Sıfır ve ikinci el karışık olarak kuvvetli bir sistem toplayabilirim isterseniz? Eğer güncel ve ileride geliştirme yapabileceğim bir sistem olsun derseniz de arkadaşlar güncel parçalar ve fiyatlarla öneriler yapacaklardır.

Ryzen 3 1200 yerine 250-300₺ daha ucuz olan Athlon X4 950 tercih edilip,overclock yapılırsa oyunda aynı performansı alacağınızdan şüpheniz olmasın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ryzen 3 1200 ile değerleri neredeyse aynı overclock yapılmasa bile..

İlk başta sistemi Athlon x4 950 ile kurdum zaten ama sonra az da olsa darboğaz yapacağı için ve arkadaşı hız aşırtma ile uğraştırmamak için Ryzen 3 1200 ile değiştirdim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı