1200 TL 24 Inc VA veya IPS monitör tavsiyesi

Toliciga

Hectopat
Merhaba saygıdeğer arkadaşlarım,

Daha önce aldığım 32 Inc monitör fazlasıyla büyük geldiği için TV üniteme yerleştirip televizyon olarak kullanmaya başladım. Monitör bu; Samsung LC32F39MFUMXUF (CF39M) (C32F39MFUM) Monitör

Masada yakın mesafeden kullanacağım 24 Inc, oyun oynanmayan bilgisayarımı ve PS4 cihazımı bağlayacağım. Rekabetçi oyun oynamıyorum. GTA 5, FIFA, NBA, F1 bağımlısıyım genelde bunları oynayacağım ama çok fazla dizi film izliyorum bu yüzden kontrast değeri ve renk kalitesi benim için önemli. Çözünürlük 1080P olmalı, 24 Inc fazlası istemiyorum piksel sorunu yaşamamak için. Bir önceki monitörüm sahte 8 bitmiş çok sonrasında öğrendim, bu sefer mümkünse gerçek 8 Bit istiyorum. Ya da bu konu çok önemli mi? Yorumunuzu bekliyorum. Açıkçası IPS mi VA mı kararsızım halihazırda 32 Inc VA kullandığım için VA hakkında bilgim var. Önerilerinizi bekliyor, bu akşam monitörün siparişini vermek istiyorum.

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
AOC 24G2U
İndirimde bulunabiliyor, bahsettiğiniz bütçeye biraz daha ekleme yapmanız gerekecek ama inanın parasını sonuna kadar hak ediyor.

Son düzenleme:
AOC 24G2U
İndirimde bulunabiliyor, bahsettiğiniz bütçeye biraz daha ekleme yapmanız gerekecek ama inanın parasını sonuna kadar hak ediyor.

Tavsiye için teşekkür ederim. Evet biraz fiyat farkı olacak ama özellikleri çok iyiymiş. Her şeyi sorunsuz yapabileceğim, uzun yıllar kullanabileceğim bir monitör hissi uyandırdı. Fiyat farkına rağmen listeme aldım.

Tavsiye için teşekkür ederim. Evet biraz fiyat farkı olacak ama özellikleri çok iyiymiş. Her şeyi sorunsuz yapabileceğim, uzun yıllar kullanabileceğim bir monitör hissi uyandırdı. Fiyat farkına rağmen listeme aldım.
Rica ederim. Evet kesinlikle uzun seneler kullanabilirsiniz. Fiyat / Performans noktasında gerçekten çok iyi.

Bunu aldım. Konsol oyunları ve sıkça dizi film izleyeceğim için gayet yeterli gibi geldi. Renk, keskinlik, canlılık çok önemli benim için. Biraz tasarımada önem verdim. Gözüme hoş geldi, içim ısındı. İlk kez IPS panel deneyeceğim. Monitör ile ilgili yorumlarınızı bekliyorum.

Aldığım bu monitörün kontrast, netlik, parlaklık ayarlarını hangi değerlerde tutmalıyım Philips kullanan arkadaşlarımızdan yardım bekliyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı