1200 TL, 750W 80+ Kasa Önerisi

HalBoyleyken

Centipat
Merhaba,
Maksimum 1200 TL ama mümkünse 1000 TL civarı Mesh panelli + yan tarafı cam panelli ve 750W psu'lu kasa önerilerinizi bekliyorum. Ayrı ayrı seçenek olabilir.

Aerocool markasına yönelmiştim ama bütün kasalarında HighPower marka psu kullanmışlar. Daha iyisini bulabilir miyim diye bakıyorum.

Açıkçası ben bu tür markaları pek tercih etmezdim. Her ne kadar isteklerinizi karşılasa da kalite ve sürdürülebilirlik bakımından diğer bilindik markalarla yarışamaz. Mesela içerisinde kullanılan Güç Kaynağı kaliteli değilse hayalleriniz suya düşebilir. Bu markada ürünler daha çok bu işten anlamayan kesime hitap ediyor gibi. Ama yine de sizin kararınız elbet, benimki sadece bir öneri.

Açıkçası ben bu tür markaları pek tercih etmezdim. Her ne kadar isteklerinizi karşılasa da kalite ve sürdürülebilirlik bakımından diğer bilindik markalarla yarışamaz. Mesela içerisinde kullanılan Güç Kaynağı kaliteli değilse hayalleriniz suya düşebilir. Bu markada ürünler daha çok bu işten anlamayan kesime hitap ediyor gibi. Ama yine de sizin kararınız elbet, benimki sadece bir öneri.
Sharkoon markası hakkında ne düşünüyorsun?

Geri
Yukarı