1200 TL CPU, RAM ve kasa önerisi

Sebastiann

Kilopat
Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim gibi ihtiyacım olan RAM, kasa, işlemci fakat ben i3 istemiyorum önceliğim i5. Kasam DDR2 anakarta uyumlu büyük ihtimal değişecek fakat PSU yeni aldım. Ekran kartı olarak GTX960 2GB var. Ben şimdilik aşağıdaki sistemi dizdim fakat maalesef 16 yerine sanırım 8 GB RAM olmalı. Çünkü bu fiyata daha kasa bile dahil değil. Daha makul sistem önerileriniz var ise bekliyorum. Bu AMD'den anlamıyorum bu iyi bir işlemci midir? İsmi AMD A10 7850K Soket FM2+ 3.7GHz 4MB Önbellek 95W 28nm İşlemci + R7 GPU.
Screenshot.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Rica etsem link atabilir misiniz? Birde içine psu dahil olmasın bende 700w bronz psu var yeni.

Edit1:Aerocool Aero-800 Kasa bu kasayı buldum ancak bu kasayı PSU olmadan nereden tedarik edebilirim ?

Edit2: Dark N10 USB 3.0, 5x12cm Fan, Fan Kontrolcülü, Pencereli ATX Kasa (DKCHN10) bu çok uygun fiyata uygun mudur ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dark N10 USB 3.0, 5x12cm Fan, Fan Kontrolcülü, Pencereli ATX Kasa (DKCHN10) satın almak istiyorum ancak bir tek hepsiburada da buldum ordan almam uygun mudur herhangi bir sıkıntı olur mu ? Böyle sitelerden hiç alışveriş yapmadım. Birde son olarak teknosa veya onun gibi elle alabileceğim bir yer söyler misiniz?

Dark N10 USB 3.0, 5x12cm Fan, Fan Kontrolcülü, Pencereli ATX Kasa (DKCHN10) satın almak istiyorum ancak bir tek hepsiburada da buldum ordan almam uygun mudur herhangi bir sıkıntı olur mu ? Böyle sitelerden hiç alışveriş yapmadım. Birde son olarak teknosa veya onun gibi elle alabileceğim bir yer söyler misiniz?

Hepsiburada'ya güvenmeyip hangi siteye güveneceksiniz? Herhangi bir problem olmaz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı