1200 TL ekran kartı önerisi

1200 TL'yi geçmem diyorsanız sıfır olarak RX 570 önereceğim mecbur. Aşabilirim derseniz 1360 TL civarı GTX 1650 Super mevcut. İkinci el piyasası sürekli değiştiği için ve takip etmediğim için şu zamanlar herhangi bir öneri vermeyeceğim.

1200 TL'yi geçmem diyorsanız sıfır olarak RX 570 önereceğim mecbur. Aşabilirim derseniz 1360 TL civarı GTX 1650 Super mevcut. İkinci el piyasası sürekli değiştiği için ve takip etmediğim için şu zamanlar herhangi bir öneri vermeyeceğim.
Gtx 1650 Super için link atar mısın bulamadım ben.

Gtx 1650 Super için link atar mısın bulamadım ben.
Colorful modeli arkadaş atmış ben de Galax firmasının ürettiği modeli atıyorum hocam.

XFX marka almam tövbeliyim. Bu fiyata sıfır veya ikinci el önerileriniz var mı?
Öyle şey olur mu hiç alıyorsun XFX RX 590 mangal keyfine bakıyorsun. :D Yalnız merak ettim tam olarak ne sıkıntılar yaşadınız? Ayrıca bütçeyi biraz arttırma şansınız varsa arkadaşlarında önerdiği gibi GTX 1650 Super alabilirsiniz.

Öyle şey olur mu hiç alıyorsun XFX RX 590 mangal keyfine bakıyorsun. :D Yalnız merak ettim tam olarak ne sıkıntılar yaşadınız? Ayrıca bütçeyi biraz arttırma şansınız varsa arkadaşlarında önerdiği gibi GTX 1650 Super alabilirsiniz.
Gtx 1650Super fiyatına Rx 590 Fatboy 06.05.2020 de alınmış ürün buldum faturalı garantili. Sizce ne yapmalı ?

Gtx 1650Super fiyatına Rx 590 Fatboy 06.05.2020 de alınmış ürün buldum faturalı garantili. Sizce ne yapmalı ?
XFX RX 590 kullanıcısı olarak bu kartı tavsiye etmem açıkçası. Mangal esprisi gerçek bu arada. :D ilk aldığında 89 dereceyi görmüştüm. Sonra Wattman ve siyah ekran hataları ile uğraştım. Ha bu sorunları uzun uğraşlar sonucu çözdüm fakat garantisi yok yani çözüldüğünün. O yüzden pek tavsiye etmiyorum. Yalnız konuda XFX almam demişsiniz fakat şimdi XFX RX 590 almaktan bahsediyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı