1200 TL gamepad önerisi

elroNNd

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Inno3D RTX 3060 12GB, Ryzen 5 5600, Asus PRIME B550M-A Wi-Fi II Anakart, Crucial Ballistix 2x8 GB 3200 MHz DDR4 Cl16 RAM, GameGaraj Aquarius Kasa, DarkFlash 650W +80 Bronze PSU.
Meslek
Öğrenci
Malum bayram geldi ve harçlıklar toplandı. Benim de 1200 TL civarı bir bütçem var. Gamepad almaya karar verdim ve Assetto Corsa, carx gibi oyunlar oynayacağım. Dolayısı ile ölü bölge olmaması ve triggerların ne kadar bastığımın doğru bir şekilde aktarılması çok önemli. DS4 replikaları falan var ama replika ürüne yönelmek istemiyorum gibi. Önerileriniz nelerdir?

Bu fiyatta alınabilecek tek kol.

Hayır asla alınmaz. Ölü noktadan bol birsey yok.
8bitdo bakın banggood'dan. @Kaan Diktaş

Açıkçası bu kolu biliyorum fakat DualSense veya Xbox kadar ergonomik değil. Ayrıca yarış oyunları oynadığımdan ötürü tercih edeceğim biri ürüne benzemiyor. Xbox düzenini tercih ederim gibi gözüküyor.

İlk defa gördüm, tasarımı sade ve güzele benziyor. Daha önce hiç yurt dışından ürün almadım alırken bir sorun yaşar mıyım? Üstüne gümrük vergisi ile vs. ne kadar olur tam fiyatı?

Açıkçası bu kolu biliyorum fakat DualSense veya Xbox kadar ergonomik değil. Ayrıca yarış oyunları oynadığımdan ötürü tercih edeceğim biri ürüne benzemiyor. Xbox düzenini tercih ederim gibi gözüküyor.

Ben de 2-3 aya Xbox almak istiyorum ama 2 katı fiyata var maalesef 8BitDo önerenler var ama o da yurt dışı sanırım fiyatlar bayağı yüksek ondan bu fiyata ancak böyle bir kol alabilirsin benim düşünceme göre. Pusat var bir de ama ne kadar güvenilir bilemem.

Ben de 2-3 aya Xbox almak istiyorum ama 2 katı fiyata var maalesef 8BitDo önerenler var ama o da yurt dışı sanırım fiyatlar bayağı yüksek ondan bu fiyata ancak böyle bir kol alabilirsin benim düşünceme göre. Pusat var bir de ama ne kadar güvenilir bilemem.

Yurt dışından daha önce hiç ürün almadığım ve özellikle Banggood'u ilk defa duyduğum için 8BitDo'ya yönelir miyim bilmiyorum fakat ürün güzele benziyor. Amazon'da var ise belki bakabilirim.

Amazon'da aynı ürünü buldum Banggood'dan bir farkı var mıdır?

İlk defa gördüm, tasarımı sade ve güzele benziyor. Daha önce hiç yurt dışından ürün almadım alırken bir sorun yaşar mıyım? Üstüne gümrük vergisi ile vs. ne kadar olur tam fiyatı?

Alırken bir sorun yaşamadım. Gümrük dahil. Ayrıca yeni kullanıcı olduğunuz için indirim yapıyordu. 1250 TL civarı almıştım. Gelmesi bir tık uzun sürdü. Şu an memnunum.

Yurt dışından daha önce hiç ürün almadığım ve özellikle Banggood'u ilk defa duyduğum için 8BitDo'ya yönelir miyim bilmiyorum fakat ürün güzele benziyor. Amazon'da var ise belki bakabilirim.

Amazon'da aynı ürünü buldum Banggood'dan bir farkı var mıdır?

Tahminimice farkı yoktur. Alınır.

@elroNNd fark yok, alabilirsiniz.

Alternatif olarak Trust GXT590 (bizzat kullanıyorum ve özellikle de şarjından çok memnunum.) Veya MSI gcv20 önerebilirim ama 8BitDo daha iyidir.

Sadece benim GXT590 da mı problem var, anlamıyorum. Çok deadzone var benimkinde.

Geri
Yukarı