1200 TL gamepad önerisi

Açıkçası bu kolu biliyorum fakat DualSense veya Xbox kadar ergonomik değil. Ayrıca yarış oyunları oynadığımdan ötürü tercih edeceğim biri ürüne benzemiyor. Xbox düzenini tercih ederim gibi gözüküyor.

İlk defa gördüm, tasarımı sade ve güzele benziyor. Daha önce hiç yurt dışından ürün almadım alırken bir sorun yaşar mıyım? Üstüne gümrük vergisi ile vs. ne kadar olur tam fiyatı?

Yeni bir hesap açıp ilk sipariş kuponu ile alırsan her şey dahil 1200 TL tutuyor. F710 fosiline yaklaşma. Kendimde satın aldım 2-3 gün önce. Adresini ve bilgilerini doğru girmen yeterli.

Bu da yurt dışından geliyor.

Evet fakat Amazon bildiğim kadarıyla çok müşteri dostu bir firma. Banggood ile alakalı hiçbir fikrim yok biraz araştırıp öyle karar vereceğim.

Bütçemin bayağı bir üstüne çıkabileceğim belli oldu ve ben de DualSense almaya karar verdim. N! Kendi satıcısı ithalatçı garantili 2600'e satıyor. Onu alacağım gibi gözüküyor. Yardımcı olmak isteyen herkese teşekkürler.

Son düzenleme:
Evet fakat Amazon bildiğim kadarıyla çok müşteri dostu bir firma. Banggood ile alakalı hiçbir fikrim yok biraz araştırıp öyle karar vereceğim.

Bütçemin bayağı bir üstüne çıkabileceğim belli oldu ve ben de DualSense almaya karar verdim. N! Kendi satıcısı ithalatçı garantili 2600'e satıyor. Onu alacağım gibi gözüküyor. Yardımcı olmak isteyen herkese teşekkürler.
bunu alabilirseniz güzel olabilir bence xbox 9. nesil microsoft türkiye garantili. ithalatçı garantiliden iyidir

Bunu alabilirseniz güzel olabilir bence Xbox 9. nesil Microsoft Türkiye garantili. İthalatçı garantiliden iyidir

Vallahi hocam her dakika durum değişiyor şu an Hollanda'daki bir akrabamızdan getirmesini isteyeceğiz. Dolayısı ile özelliklerinden dolayı DualSense düşünüyorum. Yine de eğer bu durum olmazsa buna da bakacağım. Teşekkür ederim. Dediğiniz gibi eğer TR'den alırsam çok daha mantıklı bu ürün hem Türkiye garantili.

Vallahi hocam her dakika durum değişiyor şu an Hollanda'daki bir akrabamızdan getirmesini isteyeceğiz. Dolayısı ile özelliklerinden dolayı DualSense düşünüyorum. Yine de eğer bu durum olmazsa buna da bakacağım. Teşekkür ederim. Dediğiniz gibi eğer TR'den alırsam çok daha mantıklı bu ürün hem Türkiye garantili.

DualSense ve Xbox arasındaki özellik farkı nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı