1200 TL GTA V için PC Toplama

Madem işlemci çok lazım i5 4460 ve hd 5450 koyalım sisteme. Icin yanmaz 4 çekirdekli almadı diye.

Ben darboğaz olur mu dedim? Islemci çok yüksek r7 250'ye göre.

@Silinen üye Madem ekran kartı o kadar iyi gidelim GTX 970 alalım o zaman. Ekran kartı düşük olup işlemcinin yüksek olmasında bir zarar yok. G3258'den sonra en uygun işlemci bu. Ekran kartını daha sonra upgrade edebilir rahatlıkla.

Benim ağzımı açtırma. Gtx 970 ile r7 265i birmi tutuyorsun sen? Oyun bilgisayarında herşey dengeli olmali ve bunu bilmiyorsan asla bu konulara girme! Sen gidip gtx 970 e i7 5960x tak gülerler. G3258 koy yine gülerler. R7 250nin hakkı g3258 bile değil.

Bak daha darboğaz ın anlamını bilmiyor. Kardesim sen darboğazı tam performans alamamak ile aynımı tutuyorsun? Öğren ondan sonra burda konuş.

G3258 Gtx 750 ti ve R7 260x için yeterli. Bütçe olsa bizde önereceğiz ancak bütçe el vermiyorsa G3258 almak daha iyi olacaktır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı