1200 TL günlük kullanım için sistem toplama

blackeagle_50

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, 1200 TL bütçeli bir günlük kullanım bilgisayarı toplamak istiyorum (daha önce hiç toplamadım ama bilgisayar parçaları ve bağlantıları konusunda bilgi sahibiyim). Sizce bu fiyata hızlı ve akıcı bir sistem toplayabilir miyim? Mümkünse böyle sistem için gerekli donanım parçaları nasıl olmalı? Tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden ilgilenen arkadaşlara teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam öncelikle ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. Bende anasayfadaki mart 2019 sistem tavsiyeleri kısmındaki 1800 tl'lik sistemi araştırıyordum. Ordaki sistemde işlemci g5400 ,anakartı ise MSI H310M PRO-VD. sizce bu intel işlemci mi yoksa amd mi?

Hocam öncelikle ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. Bende anasayfadaki mart 2019 sistem tavsiyeleri kısmındaki 1800 tl'lik sistemi araştırıyordum. Ordaki sistemde işlemci g5400 ,anakartı ise MSI H310M PRO-VD. sizce bu intel işlemci mi yoksa amd mi?
Ne demek istediğini pek anlayamadım. G5400 İntel bir işlemci.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı