1200 TL ikinci el laptop önerisi

Burak69

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese merhaba. Ben yüksek lisans öğrencisiyim ikinci el bir laptop almak istiyorum bütçem en fazla 1200 liraya kadar. Az buçuk bilgim var. Biliyorum bütçe çok az ama bu bütçeye nasıl bir şey almalıyım. Oyun oynamam. Tez yazacağım internette dolaşırım. YouTube Word Excel kullanırım ve Online ders işlerim. Ben internette ve oturduğum yere yakın yerlerde satan 1000 liraya 1500 liraya denk geldim. Sizce nasıl bir şey almalıyım en azından bu işlerimi rahatlıkla yapacak? Yani işlemci, RAM ve SSD HDD açısından en kurtarır nasıl olur? Şimdiden sağ olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Belki bu fiyata alacağın laptoba chromeos yüklersen bazı işlemleri rahat yapabilirsin. Diğer türlü rahatlıktan çok sinirlerin bozulabilir.

Hocam Word filan internete girersiniz YouTube video çok az sayıda oyun açar bu bilgisayar.

Hocam simdi biri ile daha gorustum dükkanı var. 1100 lira 60 SSD 3 GB RAM Intel Core 2 Duo,
Windows 8 kurarım diyor. Ne dersin.
Linkteki bilgisayar daha iyi ve daha ucuz.

Hocam Word filan internete girersiniz YouTube video çok az sayıda oyun açar bu bilgisayar.

Hocam oyun oynamam zaten. Online ders interner word excel falan iste. Birde adam windows kac kurdurmalıyım sence adam win 8 kurarım dedi

Bu arada laptop bu https://www.sahibinden.com/ilan/iki...250gb-nvidia-go7400-15.4-lcd-1077683422/detay

Çok fark yoktur hocam 8.1 Pro ve Home tercih edebilirsiz lakin 1200 TL laptop performansi düşük olacağı için Home versiyonunu kurun ya da kurdurun kurdurmak için para isterse adam kendiniz kolayca flashiniz varsa kurabilirirsiniz formatta aynı şekilde çok fazla para alabilir sizlerden.

Geri
Yukarı