1200 TL klavye önerisi

Bütçe
1250

Lethaeus

Centipat
Daha fazla  
Selam, sistemim için klavye arıyorum.

Bu 2 klavye arasında kaldım. Logitech olan Clicky mi, Tactile mi anlayamadım ama tercihim sessiz olmasından yana. Aradığım klavyedeki özellikler zaten sessiz olması ve bilek desteği olması. Tabii dayanıklılık da önemli, aynı zamanda Enter tuşu küçük olanları da sevmiyorum. Kullanan, tavsiye edebilecek olan var mı? Ya da farklı bir önerisi olan? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam, sistemim için klavye arıyorum.

Bu 2 klavye arasında kaldım. Logitech olan clicky mi, tactile mi anlayamadım ama tercihim sessiz olmasından yana. Aradığım klavyedeki özellikler zaten sessiz olması ve bilek desteği olması. Tabii dayanıklılık da önemli, aynı zamanda enter tuşu küçük olanları da sevmiyorum. Kullanan, tavsiye edebilecek olan var mı? Ya da farklı bir önerisi olan? Şimdiden teşekkürler.

Apex serisi al.

Bunu öneririm ustam. Kullanmaktayım (Tactile) ve aşırı sessiz mükemmel hisli. Ergonomik. :)

Bunu öneririm ustam. Kullanmaktayım ve aşırı sessiz mükemmel hisli. Ergonomik. :)

Apex serisi iyi ve kaliteli bir klavyedir bakmanı öneririm.

@Rivadex 'in önerdiği Asus'u Logitech G513'ün hafızalı süngerli bilek desteğiyle kullanıyorum. KIavyeyi şiddetle tavsiye ederim.

Corsair K68 o parayı kesinlikle haketmiyor. Onun yerine daha güncel Corsair klavyelere bakın derim. Mesela Prime'a özel çok iyi birt fiyata düşmüş K60 RGB Pro.

Ek olarak Logitech klavyelerin anahtarları hakkında detaylı bilgi almak ve seslerini dinlemek için:

Son düzenleme:
Bunu öneririm ustam. Kullanmaktayım (Tactile) ve aşırı sessiz mükemmel hisli. Ergonomik. :)

Bilek desteği yok ama 😁
Bilek desteği yok ama 😁
Ayrıca enter tuşu da küçük
@Rivadex 'in önerdiği Asus'u Logitech G513'ün hafızalı süngerli bilek desteğiyle kullanıyorum. KIavyeyi şiddetle tavsiye ederim.

Corsair K68 o parayı kesinlikle haketmiyor. Onun yerine daha güncel Corsair klavyelere bakın derim. Mesela Prime'a özel çok iyi birt fiyata düşmüş K60 RGB Pro.

Ek olarak Logitech klavyelerin anahtarları hakkında detaylı bilgi almak ve seslerini dinlemek için:
Tactile mi senin kullandığın? Piyasada hep clicky özellikli olanı var bulamadım

Yeni konular

Geri
Yukarı