1200 TL kulaklık önerisi

Kulaklıktan beklentine göre değişir öneriler.
Ses kalitesi, şarz süresi, mikrofon performansı gibi kişiden kişiye beklentiler değişiyor.
örneğin ben kablosuz sevmiyorum hi-fi müzik dinlediğim için kablosuz kulaklıklarda data kaybı oluyor birde şarz etmek falan işgence benim için.

Ben olsam 1200 gibi fiyatlara SBC gibi çöp kodekli kablosuz cihaz tercih edeceğime bunu alırım. Şarz derdi yok ANC var kendi dac çipi var cihazdan bağımsız çalışıyor ve iyi performansı var.
Kablosuz 5000 bin liraya vereceğin cihazlardan daha iyi biz müzik performansı sunacağına eminim.

Son düzenleme:
Kulaklıktan beklentine göre değişir öneriler.
Ses kalitesi, şarj süresi, mikrofon performansı gibi kişiden kişiye beklentiler değişiyor.
Örneğin ben kablosuz sevmiyorum Hi-Fi müzik dinlediğim için kablosuz kulaklıklarda data kaybı oluyor bir de şarj etmek falan işgence benim için.

Ben olsam 1200 gibi fiyatlara SBC gibi çöp kodekli kablosuz cihaz tercih edeceğime bunu alırım. Şarj derdi yok ANC var kendi DAC çipi var cihazdan bağımsız çalışıyor ve iyi performansı var.
Kablosuz 5000 bin liraya vereceğin cihazlardan daha iyi biz müzik performansı sunacağına eminim.

Kulak üstü ve Bluetooth düşnüüyorum sağ olun

Geri
Yukarı