1200 TL kulaklık önerisi

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

11:40 bakabilirsiniz ses fazlasıyla boğuk ve ortam aşırı sessiz olmazsa bu sesin boğukluğu fazlasıyla artıyor eğer bu sorundan kurtulmak için mikrofon bass değerini sıfıra çekerseniz bu sefer de tiz sesler kulak tırmalıyor görüşüm hala net.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
7:49 bakarsan bu kulaklıkta bile aynı sesi elde ettiğini görürsün.

Fikrinize hala katılmıyorum. Bir miktar o sıkıntıyı yaşayabilir fakat berbat olduğu anlamına gelmez. Daha uzamasın lütfen. Ses kartıdan da yaşanılanbilir böyle problemler.

Arkadaşlar yorumlarınızı okudum ve sonuç olarak logitech g332 aldım yani blackshark v2 x almadım çünkü dediğinize göre epey kötü Bi mikrofonu var ama bana mikrofon lazım oluyor

Arkadaşlar yorumlarınızı okudum ve sonuç olarak Logitech G332 aldım yani BlackShark V2 X almadım çünkü dediğinize göre epey kötü bir mikrofonu var ama bana mikrofon lazım oluyor.

Kullanılabilir bir mikrofonu vardı fakat asla rakipleri kadar iyi değil dış etmenlere çok açık.
İkisi farklı segment cihazlar 500 TL gibi bir fark var.

Geri
Yukarı