1200 TL kulaklık önerisi

• Konuyu başlatan alhan
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 499
Bütçe
1200 TL
2 senedir patlamadı yavrum :)

Gözlükle kullanıyorum hala sorunum yok.
Ayrıyeten @GalaxySal450 @MuratTheFounder @Caner Uncu ve diğer hocalarım gelsin baksın bakalım neler önerecekler :)

Gözlük takıyorum zaten. Dolapta duruyor çöp kullanmadığım kabloların yanında. Değerinin üstüne çıkabileceğini sanmıyorum. Üst kısmının sertliği elinde yumuşak kafanda metal. Kimseye önermem.

Gözlük takıyorum zaten. Dolapta duruyor çöp kullanmadığım kabloların yanında. Değerinin üstüne çıkabileceğini sanmıyorum. Üst kısmının sertliği elinde yumuşak kafanda metal. Kimseye önermem.
Tamam sen rampage'inle beraber devam edebilirsin.Zayıf önerilerle milletin vaktini çalma.

Hocalarım buraya uğrarsanız sevinirim. Rampage fanboy var.
GH300 modelini bitireceğini iddia ediyor.
Bu arada H2002p alınabilir en iyi modeldir Gaming'te.
Q20i de günlük için en iyisi.

Tamam sen Rampage'inle beraber devam edebilirsin. Zayıf önerilerle milletin vaktini çalma.

Hocalarım buraya uğrarsanız sevinirim. Rampage fanboy var.
GH300 modelini bitireceğini iddia ediyor.
Bu arada H2002p alınabilir en iyi modeldir Gaming'te.
Q20i de günlük için en iyisi.

H2002p için rahat değil dedim kalitesi hakkında konuşmadım. Q20I'ye laf etmiyorum.
Rampage fanboyu falan değilim kalitesiz olduğunu biliyorum sadece rahat ve fiyatına göre iyi olduğu için önerdim. Asıl burada birisi önerdi diye millete virüs gibi bulaştırmayın diye söylüyorum.

H2002p için rahat değil dedim kalitesi hakkında konuşmadım. Q20ı'ye laf etmiyorum.
Rampage fanboyu falan değilim kalitesiz olduğunu biliyorum sadece rahat ve fiyatına göre iyi olduğu için önerdim. Asıl burada birisi önerdi diye millete virüs gibi bulaştırmayın diye söylüyorum.

Biladerim H2002pden başka kaliteli, rahat, kronik sorunu olmayan bir kulaklık önersene?
Rampage ve türevleri dışında.

Ortak olarak önerilmesinin bir sebebi yok yalnızca birisi önerdi diye sürü gibi paylaşıyorsunuz. Tüm forumlarda böyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı