1200 TL kulaklık önerisi

Makaleler
14
Yer
Zhenhai, Zhejiang, China
Daha fazla  
Meslek
What am I? - I do not know...
Kablosuz olursa sevinirim, eğer kablolu olacak ise kablosunun ince ve dolanmayan yapıda olmasını tercih ediyorum. Ek olarak hafif ve minimal tasarımlı seviyorum. Örnek model olarak, Razer Tiamat 2.2 v2, Logitech Pro X ve MH 670 gibi kulaklıklar diyebilirim. Bütçem 1300 TL'ye kadar esneyebilir, lakin 1200 TL veya altına bulursak daha iyi olur.

Kablosuz olursa sevinirim, eğer kablolu olacak ise kablosunun ince ve dolanmayan yapıda olmasını tercih ediyorum. Ek olarak hafif ve minimal tasarımlı seviyorum. Örnek model olarak, Razer Tiamat 2.2 v2, Logitech Pro X ve MH 670 gibi kulaklıklar diyebilirim. Bütçem 1300 TL'ye kadar esneyebilir, lakin 1200 TL veya altına bulursak daha iyi olur.
Mikrofona mı önem verirsin sese mi ?

Asus ROG Delta ve HyperX Cloud Alpha S'lere bakabilirsin. HyperX kulaklıklarında gayet iyi bir tecrübeye sahip. Asus ROG Delta ise rahat duruyor. Bedleri büyük ve yastık gibi.

Oyun için, her ikisi de çok önemli. Zaten bu fiyattaki kulaklıkların neredeyse hepsi mükemmel. Siz önerilerinizi yapabilirsiniz. Sebepleri ile söylerseniz sevinirim.
Asus ROG Delta ve HyperX Cloud Alpha S'lere bakabilirsin.
HyperX'in kulaklıklarına hiç ısınamıyorum, ROG Delta'yı önerme sebebiniz nedir?

Kablosuzdur, tasarımı minimaldir:
XPG Precog hakkında düşünceleriniz neler?
Denemedim hiç ama Technopatın bir videosu var bakabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı