1200 TL mekanik klavye önerisi

the.OA

Hectopat
Daha fazla  
Çok kaliteli olmasına gerek yok zaten F/P'den de anlaşılacağı gibi. 1-2 yıl sorunsuz götürsün istiyorum ama. Max 1.2K bütçem var arkadaşlar.

Fark etmez hocam, renkte öyle saçma bir renk olmadığı sürece fark etmez.

Marka nasıl hocam, fiyatına göre kaliteli midir ürün?

Hot-swap ürün. İstediğin zaman Switch'leri değiştirebiliyorsun. Giriş üstü bir klavyedir. Uzun ömürlü olduğunu düşünüyorum. Tek sıkıntısı Klavye'de gelen Switch'lerin yay sesi çıkarttığı ekstra Switch alırsanız ve değiştirirseniz daha iyi olacaktır.

Hot-swap ürün. İstediğin zaman Switch'leri değiştirebiliyorsun. Giriş üstü bir klavyedir. Uzun ömürlü olduğunu düşünüyorum. Tek sıkıntısı Klavye'de gelen Switch'lerin yay sesi çıkarttığı ekstra Switch alırsanız ve değiştirirseniz daha iyi olacaktır.

Hocam o işlerden pek anlamam değiştirmek vs uğraşmakta istemiyorum, alayım kullanayım direkt istiyorum.

Hocam o işlerden pek anlamam değiştirmek vs uğraşmakta istemiyorum, alayım kullanayım direkt istiyorum.
hotswap olduğu için sadece switch alıp diğerlerini çıkartıp yenileri takıcaksın. Switchelri çıkartması için switch çıkarıcı gibi bişey olması lazım kolay iş lehim vs yok

Geri
Yukarı