1200 TL monitör önerisi

Hocam bu monitör senin tavsiyenle gördüm inceledim de arada kaldım ya beni daha da aydınlatırsan memnun olurum sevgiler
Tüm monitörlerin tepkime süresi aynı ancak panel açısından VA panele sahip görüntü kaybı sağdan, soldan, yukarıdan ve aşağıdan hiç bir türlü olmuyor. Ek olarak tavsiye edilen monitörler arasında benim tavsiye ettiğim monitör en iyi renk değerlerine sahip.

75 Hz 1 msden geçeceğim şu anda iki monitör arasında inanılmaz kararsızlık yaşıyorum abi çıkamıyorum içinden.

Bu model AOC 24G2U'dan ve Acer KG241QSten çok daha az kullanılmış ve tavsiye edilmiş araştırmalarıma göre o sebeple bence şu anda kafaya oynayan AOC 24G2U çünkü çok önerilmiş çok övülmüş ama tepki süresi 3.7 ms olarak belirtilmiş Acer'ın 1 ms net tepki süresi var şimdi düşünüyorum ben ping 80 ile 100 arasındaki fark kadar belirgin midir bu fark bunu açıklama imkanı olan var mıdır?

Espor oyunları oynayacaksan CS:GO LOL DotA gibi şeyler Acer'i al pişman olmazsın aradaki renk farkı videolarda belli oluyor sadece.

Benim sana önerim ViewSonic XG2405 modeli olur. 144 Hz, 1 Ms ve IPS ekrana sahip. Fiyat olarak da 1600 TL civarı şu an.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı