1200 TL monitör tavsiyesi

Canerogretmen

Hectopat
Ben 4 tane monitör buldum en fazla 1200 verebiliyorum. Fiyat olarak hangisi daha iyidir sizce? Ekran kartım Radeon RX570.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullanım amaçlarınız nedir? Oyun/profesyonel?
Dostum dün sipariş verdim AOC aldım 144 hz yazıyordu ama bilgisayardan ekran özelliklerine girdim 59 hz yazıyor bu neden biliyor musun? monitör çok güzel ama 144 hz yazması gerekmez mi
Dostum dün sipariş verdim AOC aldım 144 hz yazıyordu ama bilgisayardan ekran özelliklerine girdim 59 hz yazıyor bu neden biliyor musun? monitör çok güzel ama 144 hz yazması gerekmez mi

Cozumu buldum: ekran ozelliklerinden gelismis seceneklere girip kolayca 144hz ye cekebiliyoruz 59 dan.

Son düzenleme:

Cozumu buldum: ekran ozelliklerinden gelismis seceneklere girip kolayca 144hz ye cekebiliyoruz 59 dan.
Aoc u 1140 tl yemi aldiniz yoksa 1250 tl yemi

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı