1200 TL Ofis Bilgisayarı Toplama Önerisi

• Konuyu başlatan FTHB
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 31
  • Görüntüleme 3B
Üstüne tıklayın resmin. Yeni bir bölümde açılacak. Öyle de bulanık mı?

1600TL bandında kasa paylaşmışsınız. Ona göre bir sistem topladım 100TL daha verip şu sistemi almanız en iyi seçenek olacaktır. Gözünüz arkada kalmaz, her türlü işlemi sorunsuz sıkıntısız yaparsınız.
Kasa ve PSU : Aerocool 400W 270TL
Anakart : Gigabyte A320M-S2H 349TL
İşlemci : Ryzen 3 2200G 680TL
RAM : 8GB 3000MHz 327TL
SSD : Kingston 120GB 75TL

Sadece SSD 2.El onu da konuşup anlaşırsınız sorun yok gibi gözüküyor toplam 1700TL.

@Cihat Uğurlu Aynen bende bir ara garipsemiştim ama ister istemez durumun içine giriyorsun :D

Dediğin gibi biraz uzasa 5-6 sayfa sonra SLI sistemler görebiliriz. PowerPoint'i RTX ile açtırırlar.

Herkese teşekkür ederim sağolun var olun ama itopyadaki hazır sistemi almak durumunda kaldım bütçem daihilinde tekrar tekrar yardımcı olan herkese teşekkür ediyorum sağolun güzel insanlar [emoji846]

O sistemde beğenmediğim tek parça PSU. Hayırlı olsun.

Ofis bilgisayarı bi kac office uygulamasi ve nette gezinirken takılma kasma sorunu çıkartmasın yeterli psu inşallah sıkıntı çıkartmaz hocam imkanlar dahilinde almak durumunda kaldık yardımlarınız icin gercekten tekrardan cok teşekkür ediyorum.

Ofis bilgisayarı bi kac office uygulamasi ve nette gezinirken takılma kasma sorunu çıkartmasın yeterli psu inşallah sıkıntı çıkartmaz hocam imkanlar dahilinde almak durumunda kaldık yardımlarınız icin gercekten tekrardan cok teşekkür ediyorum.
Hocam iade edebiliyorsanız edin. Aradaki farka cidden değecektir. Önerdiğim sistem için.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı