1200 TL oyuncu koltuğu önerisi

dafry

Hectopat
Makaleler
3
Kardeşime doğum günü hediyesi 1200 TL kadar oyuncu koltuğu önerilerinizi bekliyorum. 1200 liranın bir kuruş üstüne çıkamayacağım.
Kardeşimin boyu: 1.62 Kilosu 47 Yaşı 14 - Bel üstü yüksekliği konusunda sıkıntı olacağını düşünmüyorum çünkü tam ergenlik çağında boyu bir anda atabilir, en kötü kıçının altına yastık koyar. Ayağı yere bassın yeter :D Oda zaten ayarlanabilir olduğu için sıkıntı çıkmaz.
Teşekkürler.
xDrive Sancak gözüme güzel gözüktü fakat hepsiburadada en geç 11 kasım kargo günü diyor. Çok saçma açıkçası. AliExpress mi bu?

Son düzenleme:
Sevdiği renkler de önemli. 1200 liraya her türlü güzel koltuk bulunur. Kardeşinizin göz zevkine uygun bir şey alın bence 🙂

Zaten xDrive'ın ürünleri kaliteli. Sancak modeline baktım koltuğun özellikleri falan da iyi rahat gözüküyor. Onun dışında dediğim gibi bence kardeşinizin göz zevkine de uygun bir şey olsun

Sevdiği renkler de önemli. 1200 liraya her türlü güzel koltuk bulunur. Kardeşinizin göz zevkine uygun bir şey alın bence 🙂

Zaten xDrive'ın ürünleri kaliteli. Sancak modeline baktım koltuğun özellikleri falan da iyi rahat gözüküyor. Onun dışında dediğim gibi bence kardeşinizin göz zevkine de uygun bir şey olsun
Kırmızı istiyor ve Sancağı beğendi. Ama 11 Kasımda kargo diyor. Çok saçma Aliexpress'le geliyor sanki :D

Kırmızı istiyor ve Sancağı beğendi. Ama 11 Kasımda kargo diyor. Çok saçma anlayamadım.
Hepsi Burada'dan bakıyorsanız oradan sipariş ettiğimiz ürünler yurt dışından geliyorlar diye duymuştum yalan olmasın doğru olmaya bilir. xDrive'ın kendi sitesinde, yoğunluğa göre 3 ila 5 iş günü içinde kargoya veriliyormuş.

Kargo bilgileri kısmından görebilirsiniz.

Hepsi Burada'dan bakıyorsanız oradan sipariş ettiğimiz ürünler yurt dışından geliyorlar diye duymuştum yalan olmasın doğru olmaya bilir. xDrive'ın kendi sitesinde, yoğunluğa göre 3 ila 5 iş günü içinde kargoya veriliyormuş.

Kargo bilgileri kısmından görebilirsiniz.
Benim sipariş ettiğim telefonlar 3 günde elime ulaşıyor bunlar 4-5 günde kargoya veriyolar :D Vazgeçeceğim sanırım

Ben uzun bir araştırma sonunda Fırtına serisinin ayak uzatmalı modelini 1600 TL ye aldım. Sancak modeli, ben bu ürünü alacağım dönemde çıktı ve fiyatı 900 TL idi. Sancağı alıp geçecektim fakat Xdrive ile görüştüğümde sizin boyunuz için uygun olmayabilir dediler. Aldığım ürün çok görkemli ben buradayım diyor ama bir türlü alışamadım. Oturma kısmı bir süre sonra rahatsız ediyor, belki de sadece benim için geçerlidir bilemiyorum. Hala keşke Sancağımı alsaydım derim ara ara 700 TL yi de başka bir şeye çarçur ederdim.
Xdrive firmasını arayın direk, en uygun fiyat Hepsiburada ise, Hepsiburada üzerinden ürününü almayı düşünüyorum fakat teslim süreleri benim için önemli ve 3-4 gün içinde elimde olması önemli diyerek bilgi alın.
Ben uzun bir araştırma sonunda Fırtına serisinin ayak uzatmalı modelini 1600 TL ye aldım. Sancak modeli, ben bu ürünü alacağım dönemde çıktı ve fiyatı 900 TL idi. Sancağı alıp geçecektim fakat Xdrive ile görüştüğümde sizin boyunuz için uygun olmayabilir dediler. Aldığım ürün çok görkemli ben buradayım diyor ama bir türlü alışamadım. Oturma kısmı bir süre sonra rahatsız ediyor, belki de sadece benim için geçerlidir bilemiyorum. Hala keşke Sancağımı alsaydım derim ara ara 700 TL yi de başka bir şeye çarçur ederdim.
Xdrive firmasını arayın direk, en uygun fiyat Hepsiburada ise, Hepsiburada üzerinden ürününü almayı düşünüyorum fakat teslim süreleri benim için önemli ve 3-4 gün içinde elimde olması önemli diyerek bilgi alın.
XDrive Sancak Profesyonel = 999 TL

XDrive Sancak Profesyonel = 999 TL
Anladım fakat tüm sitelerde neredeyse 10 gün yazıyor. Yukko'yuda ilk kez duydum. HB'den almak istiyorum aslında ama işte ordada 11 Kasım günü en geç kargo yazıyor. Diyelim ki hadi bekledim o kadar. Birde 1 tane parçayı yanlış gönderdiklerini düşünsenize :D Uğraş dur. Sizin fikriniz nedir almalı mıyım?

Son düzenleme:
Xdrive Sancak al geç hocam. 999tl'ye hepsiburada'dan aldım bende, 1 aydır kullanmaktayım hem kardeşim hem ben gayet memnunuz. Zaten hem aşırı kaliteli hemde aşırı heybetli ve hoş bir görüntüsü var, pişman olmazsın.. Kargo meselesine gelecek olursak hepsiburada'dan yada xdrive'ın kendi sitesinden sipariş verseniz de kargoya verilme süresi hep uzun gözükecek çünkü siz sipariş verdiğiniz zaman ürün yapım aşamasına giriyor, hazırlanıyor ve bittiği zaman kargolanıyor ertesi gün elinize ulaşmış oluyor.. Ve sancak modeline talep çok fazla, verdiğiniz sipariş sırada bekliyor resmen..

Xdrive Sancak al geç hocam. 999tl'ye hepsiburada'dan aldım bende, 1 aydır kullanmaktayım hem kardeşim hem ben gayet memnunuz. Zaten hem aşırı kaliteli hemde aşırı heybetli ve hoş bir görüntüsü var, pişman olmazsın.. Kargo meselesine gelecek olursak hepsiburada'dan yada xdrive'ın kendi sitesinden sipariş verseniz de kargoya verilme süresi hep uzun gözükecek çünkü siz sipariş verdiğiniz zaman ürün yapım aşamasına giriyor, hazırlanıyor ve bittiği zaman kargolanıyor ertesi gün elinize ulaşmış oluyor.. Ve sancak modeline talep çok fazla, verdiğiniz sipariş sırada bekliyor resmen..
Anladım teşekkürler. Şuanda HB'de 1200 lira olmuş ama yapacak birşey yok, en güvendiğim site orası. :( Neyse gelmesini bekleyecez artık. Bir kaç saate siparişini vereceğim, teşekkürler 😊
Bide böyle DXRACER'lar yatak oluyor ya resmen. Bundada arkaya yatabiliyor mu? Onun kadar olmasada yatıyor mu ve arkaya yattığında kilitlenebiliyor mu? Resmini atabilir misiniz zahmet olmazsa. :D
Teşekkürler dostum cevap verdiğin için :) CÜŞCÜŞCÜŞ 15 Kasım Cuma. Neredeyse 17 18 gün. Aliexpressten aldığım kask 17 günde gelmişti :(
zz.JPG

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı