1200 TL Sistem Önerisi

Bütçe
1200

Ediz41

Hectopat
Makaleler
2
Bütçem 1200 TL. İkinci el alacağım. CS:GO, Valorant gibi oyunları oynuyorum ve EBA Zoom için. Önerileriniz benim için önemlidir.

2.el toplayabilirsin
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu adamın dedikleri parçaları araştırıp uyguna alırsan toplarsın (kesinlikle Izoly ve Turbox ucuz diye bakma işlemci 2000 yılından kalmış parçalar eski ömrü kısa )(CS1.6 da bile kasar)

Kendim 600 Liraya Q9400 - ASRock G41M-VS3 anakart - 4+4 8 GB 1333MHz DDR3 RAM ve Akasa K32'li set satıyorum isterseniz ekran kartımı da eklerim. Siz sadece kasa, PSU ve HDD/SSD alırsınız.

Bütçeyi 500 TL kadar arttırabilirsen sıfır toplanabilir.
Ama maalesef bu fiyata sıfır zor bulursun.
Eğer bütçeni 300 TL arttırabilirsen.

Hocam keşke arttırabilsem ama öğrenciyim ve bunuda zor biriktirdim.
Kendim 600 Liraya Q9400 - ASRock G41M-VS3 anakart - 4+4 8 GB 1333MHz DDR3 RAM ve Akasa K32'li set satıyorum isterseniz ekran kartımı da eklerim. Siz sadece kasa, PSU ve HDD/SSD alırsınız.

Hocam direk set halinde bakıyorum sistem iyi miş ancak toplamaya vaktim yok v pek anlamıyorum.
İkinci ele yönelin bu bütçede.

Hocam zaten yazıda belirttim ikinci el bakıyorum diye.

Bütçeyi 500 TL kadar arttırabilirsen sıfır toplanabilir.
Ama maalesef bu fiyata sıfır zor bulursun.
Eğer bütçeni 400 TL arttırabilirsen.

Kasa iyi değil, HDD bad sector dolacak, 2200G'nin içindeki Vega 8 zaten 2 GB RAM'dan alsa sisteme kalan 2 GB olacak. Dolayısıyla maalesef bütçe 2300TL civarı olmadıkça sıfır sistem dizmek zor. Hele ki 1200TL bütçede zaten ikinci el alınmalı. Dediğim gibi sattığım parçalara ek HD 5750 de üzerine eklerim. Ben şu ana kadar Metro serisini, Wolfenstein serisini, GTA 5/online, Rocket League gibi birçok oyunu oynayabildim, merakımı hevesimi giderebildim. GTA 5'i 1600*900P'de düşük ayarlarda şehir içinde 40/45 FPS şehir dışında da 50/55 yer yer 60 FPS bile aldım. Almaya karar verirseniz zaten her türlü testi size yaparım. Forumda referanslarım da mevcut.

Hocam keşke arttırabilsem ama öğrenciyim ve bunuda zor biriktirdim.

Hocam direk set halinde bakıyorum sistem iyi miş ancak toplamaya vaktim yok v pek anlamıyorum.

Hocam zaten yazıda belirttim ikinci el bakıyorum diye.
Hocam eğer 400-500 TL fiyatında Amd Athon 3000G bulabilirseniz sıfır 1200 TL'ye toplayabilirim.

Vaktinizi ben bilemem doğal olarak fakat buradan size her türlü yardımı sağlarız, o konuda şüpheniz olmasın.

G41 anakart
E5405 işlemci
Snowman M.200
4+4 GB DDR3 RAM.
400W PSU (aopen fiyatları uygun oluyor.)
320GB HDD
HD7770, HD7850 450 500TL civarına bulursun.
Toplam 1200 civarı tutar pazarlıkla 1100TL'ye kadar düşer.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı