1200 TL sistem toplama

Vezirxtr

Hectopat
Arkadaşlar 1200 TL'ye sistem topluyorum. Bu sistem nasıl olmalı, önerileriniz nelerdir? Monitör olmayacak.

APU sistem toplamak istiyorum. Bütçeme uygun gözüküyor. Aşağıdaki oyunlar için toplanırsa sevinirim.

• -League Of Legends
  • -Garrys Mod
  • -Battlefield 4
  • -İstanbul Kıyamet Vakti
  • -Minecraft
  • -Counter Strike Global Offensive

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemi oyun oynamak için mi ya da ne için toplayacağını belirtmemişsin. Oyun ya da grafik işleri ile uğraşıyorsan 1200 TL yeterli gelmeyecektir çünkü harici bir ekran kartı zor bu bütçeye. Öncelikle sistemi ne amaçla kullanacağınız belirtin.
Arkadaşlar 1200 TL'ye sistem topluyorum. Bu sistem nasıl olmalı, önerileriniz nelerdir? Monitör olmayacak.

APU sistem toplamak istiyorum. Bütçeme uygun gözüküyor. Aşağıdaki oyunlar için toplanırsa sevinirim.

• -League Of Legends
  • -Garrys Mod
  • -Battlefield 4
  • -İstanbul Kıyamet Vakti
  • -Minecraft
  • -Counter Strike Global Offensive

Dolar 4 tl nin üzerine çıkmış iken bu bütçeyle bu oyunları oynayamazsın malesef. 2 el test edebileceğin hazır bi sistem alabilirsin ama.
Kendim 2 ay önce 1500 tl ye 2 el letgo dan şu sistemi aldım ve çok memunum çoğu oyunu ultra da akıcı oynuyorum;

M5A97 LE 2.0 anakart
FX8320 3.5 GHZ işlemci
8GB Fury Soğutuculu 1600mhz ram
2GB 256 BİT R9 270X ekran kartı
1 TB harddisk
Thermaltake kasa
600W Litepower power
Dvd-RW

Eğer sıfır toplamak istiyorsan sadece yazdığım ekran kartının sıfırı 800-900 cıvarı ona göre :)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı