1200 TL Telefon Tavsiyesi

CoLdWin

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Hepinize merhaba arkadaşlar. Bu telefonlara taksit seçeneğinin gelme olasılığını düşünerek telefon almayı planlıyorum. Fakat telefonlar hakkında pek fazla bilgim yok. Bu yüzden bu konuyu açmaya karar verdim. İstediğim özelliklere göre 5.5 inç ekranı ve yeni android güncellemelerini alabilecek bir telefon istiyorum. Ekran büyüklüğü 5.5 inç olmasa bile 5 den aşağısı beni tatmin etmiyor 5.2 olur 5.4 olur buna göre önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Tavsiyelerin için teşekkürler. Aynen ekran yüzünden 5S tercih etmiyorum. Lenovo vibe p1 var aklımda.

Kullanan var mı bilmiyorum hiç elime alıp incelemede bulunmadım. Kullanan varsa buraya alabiliriz :)

Kullanan var mı bilmiyorum hiç elime alıp incelemede bulunmadım. Kullanan varsa buraya alabiliriz :)
Sony var bende(Xperia Z). 2012 yılında Android 4.2.2 ile çıktı. Şu an Android sürümü 5.1.1. Isınma sorunu çözüldü yeni sürüm ile. Ayrıca 4000 mAh pil ile ne yapacaksın? Bence Sony Xperia M5 Fiyatı, Taksit Seçenekleri ile Satın Al ve Sony Xperia XA Ultra Fiyatı, Taksit Seçenekleri ile Satın Al çok iyi telefonlar. Ama XA Ultra pahalı gelirse Sony Xperia Xa Fiyatı, Taksit Seçenekleri ile Satın Al al. Her zaman güncelleme alıyor Sony. Yazılım olmasa bile rehber, galeri vs. güncelleniyor. Bence seçimini XA Ultra'dan yana yap. Bütçeni biraz aşar ama verdiğin ₺ 137'in hakkını verirsin. Olmadı XA alırsın. O da güzel :D .

İstediğim özelliklere göre 5.5 inç ekranı ve yeni android güncellemelerini alabilecek bir telefon istiyorum.
General Mobile GM5 Plus senin istediğin telefon, 900 liraya kadarda bulabilirsin :)

'' general mobile ne ya diskovrilerini de gördük onun '' dersen ( ki sıkıldım artık bu muhabbetten ) Asus Zenfone 3 beklemelisin, zaten şuanda taksit gelmedi, Zenfone 3'de gelmedi.

İkiside geldiğinde alırsın :)

Şuan ki telefonum GM Discovery ama 3-4 sene oldu alalı artık sıkıldım. GM5 Plus da sorunların olduğu iddaa ediliyor bilmiyorum oda listemde var.

Tavsiyelerin için teşekkürler @win987 Ultrayıda yazdım :)

General Mobile GM5 Plus senin istediğin telefon, 900 liraya kadarda bulabilirsin :)

'' general mobile ne ya diskovrilerini de gördük onun '' dersen ( ki sıkıldım artık bu muhabbetten ) Asus Zenfone 3 beklemelisin, zaten şuanda taksit gelmedi, Zenfone 3'de gelmedi.

İkiside geldiğinde alırsın :)
XA Ultra olmasın istediği telefon? 6 inç ekran, güncellemeler(Ben kendi Sony telefonuma 4 yıl güncelleme aldım.), iyi kamera(Bilgi tecrübeyle sabitttir.). Daha ne sayayım :D ?

XA Ultra olmasın istediği telefon? 6 inç ekran, güncellemeler(Ben kendi Sony telefonuma 4 yıl güncelleme aldım.), iyi kamera(Bilgi tecrübeyle sabitttir.). Daha ne sayayım :D ?

Bütçenin üzerinde kaldığı için tavsiye etmedim, yoksa harika telefon XA Ultra :) Birde Mediatek kullanmasalarmış, eyiydi :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı