1200 TL telefon tavsiyesi

ROEXX

Hectopat
Arkadaşlar selamlar,

Günlük kullanım amaçlı,
Çok oyun oynamayacağım/yüksek performans isteyecek oyun oynamayacağım,
Şarjı mümkün olduğunca iyi/Beni prizlere mâhkum etmeyecek.
Sorunlarıyla çıldırmayacağım bir telefon almak istiyorum dediğim gibi basit bir kullanıcıyım bu sebepten çok yüksek fiyatlara çıkmak istemiyorum :)
tavsiyelerinizi bekliyorum.
Bütçem 1200-1800 lira.

Son düzenleme:
İkinci elden Mi 8 Lite, Red Mi Note 7 Pro, biraz daha koyarak Samsung Galaxy S8, S9 gibi telefonlar bulunabiliyor.

Oyun tarafı benim için biraz daha önemli diyorsanız Redmi 7 16 GB alıp hafıza kartı takabilirsiniz:

Oyun tarafı benim için biraz daha önemli diyorsanız Redmi 7 16 GB alıp hafıza kartı takabilirsiniz:
Ufak kız kardeşim kullanıyor o telefonu, kendisi hafızasından çok şikayetçi ve işin güzel tarafı telefonu ben aldım. Hala dilinden kurtulabilmiş değilim. Az biraz telefonumda bir şey tutayım diyorsanız kesinlikle almanızı tavsiye etmem.

Çok önemli dip not: Kendisi hafıza kartı ile çok sorun yaşadı ama telefonun kamerası, şarjı ve kullanımı konusunda da çok memnun.

Biraz bütçeyi zorlayarak Xiaomi Note 8'lere bakıyorum şu an fikriniz var mıdır bu cihazla ilgili?
Hani belirttiğiniz kullanıcı profili için gerekli görmüyorum. Note 8 piyasada en fazla tutulan telefon. Kılıf bulunması, jelatin çektirmesi kolay olur. Hani samimiyetinize sığınarak söylüyorum az temiz kullanıyorsanız telefonu ve caka satmayacaksanız cebinizde kalsın 500 lira.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı