1200 TL'ye alınabilecek en iyi ve uzun ömürlü telefon

Minemoysre

Hectopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Arkadaşlar, 1200 TL'ye alınabilecek en iyi ve uzun ömürlü, 2 gün sonra güncelleme desteğinin kesilmeyeceği, kasası kaliteli bir telefon önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Z1 ve G2'nin fiyatlarını bilmiyorlar sanırsam. 99 TL daha ver MediaMarkt'tan Note 3 Neo al. Ben almayı düşünüyorum.

LG G2 alın. Note 3 Neo gibi eski donanımla bir cihaza para vermek aptallık olur.
Şu koskoca forumda G2'nin fiyatını bilmeyenler var tekrardan söylüyorum. G2 16 GB 1399, 32 GB 1499 TL. İthalatçı alacaksanız Note 3'ü bile 1400'e bulabilirsiniz. Note 3 Neo eski donanıma sahip olsa da günümüz oyunlarında sıkıntı yaratmıyor. LG G2 16 GB yetmez, 32 dahi yetmez öyle işlemcili cihaza her türlü oyunu kurmak istersin. Note 3 Neo tasarımı için bile alınır şahsen o yüzden almayı düşünüyorum.

Lenovo Vibe P1 çıktı. Yoğun kullanımda 2 günü, ortalama kullanımda 3 günü çıkartır. 5000 mAh batarya ve Snapdragon 615 var.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı