1200 TL'ye claw grip mouse tavsiyesi

Nays ile 1250TL falan oluyor, aşmıyor yani. Demek istediğim V2 Pro / V3 aynı fiyatlara düşüyorken V2 ''kurdan bağımsız olarak'' olması gereken fiyatların üstünde. Ayrıca deneme şansım da oldu, Claw tutan biri olarak rahat etmemiştim.
Nays olayını bilmiyordum o zaman özür dilerim. Ama ben claw tutarken sıkıntı yaşamadım açıkcası.

Arkadaş 1200TL demiş acaba 1200TL'ye nerede var?
700 - 900 tl fiyat aralıklarında seyrediyor. Nisan ayında 730 liraya satın aldım. Cevap vermeden önce okumanı tavsiye ederim.
mini.png

700 - 900 tl fiyat aralıklarında seyrediyor. Nisan ayında 730 liraya satın aldım. Cevap vermeden önce okumanı tavsiye ederim. Eki Görüntüle 1834170
Hocam yanlış anlamışsınız beni, ben de Viper modelini alacaktım fakat 2k falandı o yüzden alamadım. Ben kablosuz modele bakıyormuşum... Şimdi tekrardan baktım ve sipariş verdim hepsiburada'dan teşekkür ederim.

Hocam yanlış anlamışsınız beni, ben de Viper modelini alacaktım fakat 2k falandı o yüzden alamadım. Ben kablosuz modele bakıyormuşum... Şimdi tekrardan baktım ve sipariş verdim hepsiburada'dan teşekkür ederim.
Hayırlı olsun hocam. Sensei RAW'dan sonra kullandığım en keyifli mouse diyebilirim.

Razer Viper Mini.

Viper Mini denilen mouse balondan ibaret. Kullandığım mouse zaten Viper Mini ve şu an farem sağa sola kaydırdığımda gidip 1-2 saniye sonrasında geri geliyor ve sürekli bu oluyor. Reddit ve Technopat'ta olan tüm konuları araştırdım tüm çözümleri denedim ve asla sorunum gitmedi zaten lod problemi ayrı bir mesele.

Yeni konular

Geri
Yukarı