1200 TL'ye Excalibur G900 için soğutucu önerisi

emirbrk

Femtopat
Daha fazla  
Excalibur G900 model laptopum var performansı gayet yeterli fakat çok ısındığı oluyor ve ısındığında performans kaybı ve FPS düşmesi yaşıyorum. Yaklaşık 1200 liraya kadar bütçem var ne tavsiye edersiniz?

Altına kitap veya kullanmadığın bir klavyeyi rampa olarak koyarsan 0 TL'ye çözersin. Soğutucuların pek işe yaradığını düşünmüyorum. Laptopun altı boş kalacak ve seni rahatsız etmeyecek şekilde konumlandırabilirsen hiç para harcamadan kurtulursun.

Benim de Ryzen'lı laptopum var oradan biliyorum ve deneyimliyorum.

Altına kitap veya kullanmadığın bir klavyeyi rampa olarak koyarsan 0 TL'ye çözersin. Soğutucuların pek işe yaradığını düşünmüyorum. Laptopun altı boş kalacak ve seni rahatsız etmeyecek şekilde konumlandırabilirsen hiç para harcamadan kurtulursun.

Benim de Ryzen'lı laptopum var oradan biliyorum ve deneyimliyorum.

Normal haline göre bir etki ettiği kesin zaten öyle kullanıyorum ama laptopun kendi fanı yeterli gelmeyebiliyor bende 2-3 derece bile etki etse benim için iyi çünkü daha demin GoW 2018 oynarken CPU 96 dereceyi gördü bakımlarını yeni yaptırdım fakat G900'lerde böyle bir sorun genel olarak var.

Normal haline göre bir etki ettiği kesin zaten öyle kullanıyorum ama laptopun kendi fanı yeterli gelmeyebiliyor bende 2-3 derece bile etki etse benim için iyi çünkü daha demin GoW 2018 oynarken CPU 96 dereceyi gördü bakımlarını yeni yaptırdım fakat G900'lerde böyle bir sorun genel olarak var.

Soğutması kötü ise diyebileceğim bir şey yok ben kendiminkine göre yorumladım ki benim laptopta öyle az buz bir şey değil. Laptopdan laptopa soğutucuların sıcaklık düşürme performansı değişiyor ise haklısınız ve almalısınızda. Önereceğim ise bu model

Çoğu kişinin önerdiğini duydum ve gördüm sade bir tasarımı da onu daha da güzel kılıyor.

Soğutması kötü ise diyebileceğim bir şey yok ben kendiminkine göre yorumladım ki benim laptopta öyle az buz bir şey değil. Laptopdan laptopa soğutucuların sıcaklık düşürme performansı değişiyor ise haklısınız ve almalısınızda. Önereceğim ise bu model.

Çoğu kişinin önerdiğini duydum ve gördüm sade bir tasarımı da onu daha da güzel kılıyor.

Zalman NS2000 ile Monster Pusat arasında kararsız kaldım hangisini tavsiye edersiniz?

Şöyle bir şey atayım. Pusat'ın dönüş hızı daha fazla Zalman'a göre ben olsam Pusat alırdım ama tercih size kalmış. İnternetteki videolardan karşılaştırmanızı tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı