Excalibur G900 soğutucu önerisi

klllzz9

Centipat
RAM
16 GB
Ekran kartı
Rtx 3060
İşlemci
I7
Excalibur G900 kullanıyorum ısınması çok fazla değil ama Turbo fan ve güzel bir soğutucu gerektiriyor oyunlarda çok ısınmaması için bakıyorum. Fiyatlara inca 700 TL'den başlıyor, bütçe bilemiyorum ama 700 TL gerçekten çok fazla en fazla 500 TL'ye kaliteli güzel derecelere kadar düşüren bir şey arıyorum. Yani demek istediğim 10 derece kadar düşürebilirse çok iyi olur. Yardımcı olursanız sevinirim.

Alın geçin.

Hiç duymamıştım bunu kaç derece düşürür ekran kartı sıcaklığı mı? Test videoları detaylı değil de.

Hiç duymamıştım bunu kaç derece düşürür ekran kartı sıcaklığı mı? Test videoları detaylı değil de.

Tam bir rakam söylemek zor olur, bence soğutucu almak yerine termal macun ve fan temizliği yapın laptopa, illaki soğutucu alacağım diyorsanızda attığımı alın tam olarak rakam söylemem fakat bu forumda bayağı öneriliyor.

Tam bir rakam söylemek zor olur, bence soğutucu almak yerine termal macun ve fan temizliği yapın laptopa, illaki soğutucu alacağım diyorsanızda attığımı alın tam olarak rakam söylemem fakat bu forumda bayağı öneriliyor.

Laptop 2 günlük hocam zaten çok ısınmıyor ama yine de buz gibi bir soğutucu alıp Turbo fanları çalıştırmak istemiyorum çok ses yaptıkları için.

Bir videosu var 80 dereceden 50'lere düşürüyor pek doğru olacağını sanmıyorum ama başka önerebileceğiniz var mı?

Laptop 2 günlük hocam zaten çok ısınmıyor ama yine de buz gibi bir soğutucu alıp Turbo fanları çalıştırmak istemiyorum çok ses yaptıkları için.

Bir videosu var 80 dereceden 50'lere düşürüyor pek doğru olacağını sanmıyorum ama başka önerebileceğiniz var mı?

Başkada önerebileceğim bir şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı