1200 TL'ye gamepad önerisi

Bu bütçe beni aşar, forumdaki eski konuları incelerken biri beitong asura 2 Pro diye bir gamepad önermiş, bu ürün alınabilir mi?

Bütçen 50 TL artmıyor mu yani? O modeli bilmiyorum açıkçası. Madem yetmiyor. GXT 590 alabilirsiniz. Yukarıda attığım sanırım 1203.49 TL ediyor.

Bütçen 50 TL artmıyor mu yani? O modeli bilmiyorum açıkçası. Madem yetmiyor. GXT 590 alabilirsiniz. Yukarıda attığım sanırım 1203.49 TL ediyor.
GXT590 modeli aklıma yatıyor ama GXT590 daki piller gömülü mü, bunların belli bir ömrü mü var, iki üç sene götürür mü?

GXT590 modeli aklıma yatıyor ama GXT590'daki piller gömülü mü, bunların belli bir ömrü mü var, iki üç sene götürür mü?

Şarjlı ustam, pilli değil. Ayrıca teknoloji işi şans işidir. Benimkinde ölü bölge oluştu. Arkadaşımınki hala sapasağlam.

Şarjlı ustam, pilli değil. Ayrıca teknoloji işi şans işidir. Benimkinde ölü bölge oluştu. Arkadaşımınki hala sapasağlam.
8bitDO ile Trust arasından birini alacağım, lakin Bangood'dan hiç alışveriş tecrübem olmadı, dikkat edeceğim hususlar var mı satın alırken, Çinden buraya genelde ne kadar süreye gelir ve aksilik yaşanma ihtimali var mı?

8BitDo ile Trust arasından birini alacağım, lakin Bangood'dan hiç alışveriş tecrübem olmadı, dikkat edeceğim hususlar var mı satın alırken, Çin'den buraya genelde ne kadar süreye gelir ve aksilik yaşanma ihtimali var mı?

Aksilik yaşama ihtimalin elbette var. Bana 15 günde geldi. Attığım linktekinden alabilirsin ben sıkıntı yaşamadım. Eline ulaştığında satıcıya parasının gitmesi için bir de onaylayacaksın işte. Onaylamazsan kendisi onaylıyor otomatik olarak. Kusuru varsa işte bildirirsin paranı geri alırsın.

Aksilik yaşama ihtimalin elbette var. Bana 15 günde geldi. Attığım linktekinden alabilirsin ben sıkıntı yaşamadım. Eline ulaştığında satıcıya parasının gitmesi için bir de onaylayacaksın işte. Onaylamazsan kendisi onaylıyor otomatik olarak. Kusuru varsa işte bildirirsin paranı geri alırsın.
Havuz sistemi varmış, bu iyi. Önerilerin ve ilgilendiğiniz için teşekkür ederim herkese

Hocam linkteki ürünün fiyatı 1599tl mi yoksa üstüne biraz daha mı ekliyorlar, hiçbir şey anlamadım?

Son düzenleme:
İthalat ücreti depozitosu ekliyordur. Tahminimce 2.200 TL eder gene.
Yani fiyata dahil olan ithalat ücreti depozitosu haricinde başka bir ekleme yapılıyor mu?

Yani fiyata dahil olan ithalat ücreti depozitosu haricinde başka bir ekleme yapılıyor mu?

Bende almamıştı. Gümrüğe takılma vs. olabilir belki. O yüzden ayrı ücret alırlar mı bilmem. Kesin konuşamam bu yüzden.

Yeni konular

Geri
Yukarı