1200 TL'ye kadar ayakkabı önerisi

yunemris

Hectopat
Daha fazla  
Bütçem 500 TL idi ama baktım ki o paraya ayakkabı yok bütçeyi biraz arttırdım. Sonuçta bu ayakkabının en az 2 sene giyilecek kalitede olması lazım 1.5K'yı zorlayabilirim. Ayakkabı öneriniz var mı? Rahatlığı önemli ancak sağlamlığı da önemli. Skechers modellerine bakıyorum, Adidas'ın da bazı modelleri var ne önerirsiniz?

Bütçem 500 TL idi ama baktım ki o paraya ayakkabı yok bütçeyi biraz arttırdım. Sonuçta bu ayakkabının en az 2 sene giyilecek kalitede olması lazım 1.5K'yı zorlayabilirim. Ayakkabı öneriniz var mı? Rahatlığı önemli ancak sağlamlığı da önemli. Skechers modellerine bakıyorum, Adidas'ın da bazı modelleri var ne önerirsiniz?
1500 TL'ye Skechers bulamazsınız hocam minimum bütçe 2500 olması lazım.

Ayakkabı çoğu kişi tarafından kozmetik bir ürün olarak görünüyor, ayak sağlığı çok önemli. Ayak yapınıza, kemik ve çıkıntılarınıza göre doğru ayakkabı modeli almalısınız. Uzun vadede ayak ergonomisi açısından deformasyon yaşamamanız adına, öneri almak yerine ayakkabının topuk tarafından uç tarafına doğru sivriye doğru gitmeyen, uzunlamasına değil, enlemesine geniş olan ergonomik ayakkabıları tercih etmelisiniz. Marka veremem ancak çok uzun bir yürüyüş sonrasında ayaklarınızın şiştiği bir gün önemli. Yani ayakların yorgun olduğu vakitlerde ayakkabı modellerini denemelisiniz.

1500 TL'ye skechers bulamazsınız hocam minimum bütçe 2500 olması lazım.

1500 TL'ye var sitesinde onlar alınmaz mı?

Benim bedenimden kalmamış :/

Biraz gezince şu iki ürünü buldum sizce alınır mı? Hangisini tercih etmeli.

1500 TL'ye var sitesinde onlar alınmaz mı?

Benim bedenimden kalmamış :/

Biraz gezince şu iki ürünü buldum sizce alınır mı? Hangisini tercih etmeli.

Burada da güzel ayakkabılar var bi bakın isterseniz.

Geri
Yukarı