1200 TL'ye Kadar Monitör Tavsiyesi

Yabiz

Decapat
Başlıkta da göründüğü gibi, 1200 TL'ye kadar bir monitör arıyorum. Monitörde olmasını istediğim başlıca özellikler ise 1920x1080 çözünürlükte olması, canlı ve kaliteli renklere sahip olması. Bunun dışında rekabetçi oyunlar oynayan birisiyim ama kendime hiç monitör şöyle olsun böyle olsun diye şart koşmadım. Zevkle film de izlemek istiyorum bana oynadığım oyunlarda renk şöleni de yaşatsın istiyorum açıkçası. Onun dışında ekran boyutu da büyük olursa daha iyi olur çünkü izlediğim filmi de rahatça izlemek istiyorum. Kullandığım ekran kartı da şu an GTX 960 2 GB, 1200 TL'ye bu isteklerimi karşılayan bir monitör var mıdır? Varsa önerebilir misiniz lütfen?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartınızı güncellemek gibi bir niyetiniz yada sisteminizi 144 hz monitörü besleyecek kadar güçlendirmek gibi bir niyetiniz var ise Asus vg248qe yi şiddetle tavsiye ediyorum. :) Bunun dışında öyle bi niyet yoksa Asusun renk canlılığı güzel 75 hz 1080p bir monitörünü alabilirsiniz gönül rahatlığıyla.

Ekran kartınızı güncellemek gibi bir niyetiniz yada sisteminizi 144 hz monitörü besleyecek kadar güçlendirmek gibi bir niyetiniz var ise Asus vg248qe yi şiddetle tavsiye ediyorum. :) Bunun dışında öyle bi niyet yoksa Asusun renk canlılığı güzel 75 hz 1080p bir monitörünü alabilirsiniz gönül rahatlığıyla.
Bende arkadaşın bahsettiği vg248qe monitör bugün aldım.Piyasayı baya araştırdım. Önceden çıkmış olduğuna bakma yabancı youtube kanallarında grafik testleri yapıyor. Sadece oyun için değil film olsun belgesel olsun senin ihtiyacını karşılar .

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı